להזניק את העסק בלי פרסום ממומן

אחד הדברים שעוצרים הרבה בעלי עסקים הוא הקושי להגיע ללקוחות. כיצד ניתן להגיע ללקוחות משלמים, ולהזניק את רווחי העסק בלי להשקיע כסף בפרסום?

תוכן שיווקי , א' בניסן תשפ"א

להזניק את העסק בלי פרסום ממומן -ערוץ 7
איך מזניקים את הרווחים
צילום: PIXBABY

אחד הדברים שעוצרים הרבה בעלי עסקים הוא הקושי להגיע ללקוחות.

כמעט כל בעל עסק מכיר את התסכול הזה: יש לך מוצר מעולה שבאמת יכול להועיל לאנשים, אבל הלקוחות פשוט לא מגיעים, או לא מגיעים מספיק... יש כאן גלגל חוזר, כי כדי שהלקוחות יגיעו צריך כסף, אבל כדי שהכסף יגיע צריך לקוחות – אז איך יוצאים מהפלונטר?

בכתבה זו אספנו שלשה כלים שיכולים להזניק את העסק שלכם קדימה.

הכלי הראשון הוא צ'קליסט להוספת 30-50 מתעניינים ביום.

איירין שוורצגלס, מומחית למכירות כבר יותר מעשר שנים, מסבירה שחברת פייסבוק גורמת לכך שבפוסטים שמפרסמים בקבוצות תהיה רק 2% חשיפה – וזאת במטרה שכולם יעברו לפרסום ממומן.

לדברי איירין, השיטה מבוססת על פתיחת קבוצת ווצאפ שפונה רק לקהל היעד שלנו, כי בווצאפ החשיפה היא הגדולה ביותר לעומת פייסבוק, מייל או מסרונים. בעוד שבפייסבוק מדובר על 2% חשיפה, במייל על 20-30 אחוז ובמסרונים 40 אחוז, הרי שבווצאפ מדובר על לא פחות מ97 אחוזי חשיפה.

על בסיס התובנה הזו, איירין פיתחה שיטה להוספת 30-50 מתעניינים (לידים) ביום ללא השקעה כספית, וכעת היא מאפשרת לגולשי ערוץ 7 לקבל במתנה את הצ'קליסט "איך להכניס 30-50 לידים ביום ללא השקעה כספית".

הצ'קליסט כולל:

1. איך מתחילים להכניס כסף בלי פרסום ממומן?

2. מה המקום בו הלקוחות שלך נמצאים רוב הזמן?

3. מה הם ארבעת הצעדים בהם אני משתמשת כדי להכניס לידים חמים לקהילות שלי?

4. מה עליך לעשות כדי שהפוסטים שלך לא יעלמו, ואנשים יכנסו לקהילה שלך?

5. בונוס: הזמנה להדרכת LIVE ללא עלות. בהדרכה איירין מראה במדויק מה צריך לעשות כדי להכניס 30-50 לידים חמים ביום.

כאן תוכלו לקבל גישה מיידית לצ'קליסט, ללא תשלום, וגם לקרוא איך איירין הגיעה לעולם המכירות כשבכלל התחילה את דרכה כילדה ביישנית...

הכלי השני הוא ספר (מודפס, שמגיע עד הבית) שחושף 153 סודות שהזניקו עסקים אמיתיים ל100 אלף ₪ בחודש. הדבר הייחודי בספר הוא שניתן לקבל אותו תמורת דמי משלוח בלבד, כולל גישה דיגיטלית לתבניות שיווקיות, ובנוסף אחריות מלאה לשנה וללא כל שאלות למי שהספר לא יתאים לו.

לחצו כאן להזמנת הספר:

הכלי האחרון לכתבה זו הוא חנות דיגיטלית לכל עסק, שפותחה על ידי חברת ישראכרט. לחנות מימשק בעברית לניהול העיצוב, תמיכה בצ'אט, הדרכה טלפונית וסרטוני הדרכה ברורים, כלים להגדלת מכירות ועוד. כעת ניתן לקבל שבועיים התנסות ללא תשלום:

אז לסיכום - 3 כלים שבעזרתם תוכלו להזניק את העסק קדימה:

צ'קליסט על איך להביע 30-50 מתעניינים ביום ללא פרסום ממומן (בחינם)

ספר על 153 סודות לבעלי עסקים (תמורת דמי משלוח)

חנות דיגיטלית (שבועיים התנסות חינם)