עדיף בצלחת מאשר בבריכה
עדיף בצלחת מאשר בבריכה צילום: iStock

מסעדות רבות מתקשות לשרוד בתקופת הקורונה, אבל לפעמים הלקוחות הקבועים מתגייסים בשביל להציל את המסעדה האהובה. האנטר ריי בארקר מקליפורניה הבין שהמסעדה המקסיקנית בה הוא אוכל מגיל צעיר "לוס טורוס" עלולה להיסגר- ונכנס בשבילה לאמבטיית שעועית.

בארקר, שעובד בתור פעלולן, החליט שהדרך הטובה ביותר להציל את המסעדה היא למשוך אליה בחזרה את הלקוחות. הוא יצר לעצמו "אמבטיית שעועית" מחוץ למסעדה יחד עם כמות עצומה של שעועית, קמח ותבלינים, והכריז שהוא עומד להישאר בתוכה במשך 24 שעות רצוף.

בארקר מספר שהוא נהג לבקר במסעדה יחד עם משפחתו כבר למעלה מ20 שנה ושהוא רוצה היום להחזיר להם טובה ולעזור להם. לדבריו, גם אביו היה פעלולן ובתור ילד המסעדה הייתה מקום מפגש של פעלולנים רבים מהאזור.

בריכת השעועית של בארקר תפסה את תשומת הלב של עוברים ושבים רבים שהתעניינו בבארקר וגם עצרו לקנות במסעדה. בעלי המסעדה מספרים כי בריכת השעועית הייתה יוזמה פרטית של בארקר, ושבעקבותיו הגיעו למעלה ממאה לקוחות חדשים למסעדה באותו היום.

בארקר מספר שתחת השמש החמה הוא הרגיש כאילו הוא שוחה בתוך מקלחת חמה של שעועית, אבל עיקר הקושי היה לשבת בתוך האמבטיה גם בשעות הלילה הקרות. בראיון לרשת CBC הוא סיפר שהוא לא הצליח להירדם כל הלילה מרוב ההתרגשות להיות כל כך הרבה זמן בתוך אמבטיית שעועית.

לדבריו, עיקר הקושי בתרגיל היה שינויים שעשה בדיאטה שלו במהלך השבוע שעבר, בשביל שהוא לא יצטרך לצאת מהאמבטיה בשביל ללכת לשירותים. רק לקראת הלילה הוא הרשה לעצמו להזמין קצת אוכל מהמסעדה האהובה.

אבל מלבד הרצון לעזור למסעדה, בארקר מספר שהוא בעיקר רצה לגרום לאנשים לחייך ולצחוק, ונראה שבזה הוא הצליח בגדול.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו