ראש הממשלה נתניהו בטדי
ראש הממשלה נתניהו בטדי צילום: הליכוד

תשעה ימים לפני הבחירות לכנסת, ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע הערב (ראשון) לאצטדיון טדי ונמצא ביציע הכבוד במשחקה של בית"ר ירושלים מול הפועל כפר סבא במסגרת ליגת העל בכדורגל.

ראש הממשלה נתניהו התקבל בתשואות רמות על ידי 1,500 אוהדי בית"ר ירושלים שהורשו להיכנס לראשונה לאצטדיון הירושלמי מזה שנה, מאז פרוץ נגיף הקורונה. ראש הממשלה התרגש מהתשואות והקריאות של האוהדים הרבים ומהתמיכה בו.

אל ראש הממשלה נתניהו הצטרפו ביציע הכבוד גם חבריו למפלגה, שר הבריאות יולי אדלשטיין והשר לביטחון פנים אמיר אוחנה.

במהלך המשחק אמר נתניהו לשר הבריאות אדלשטיין כי צריך לאפשר כניסתם של אוהדים רבים יותר למשחקי הכדורגל - "אין פה היגיון, למה לא למלא את היציעים? יש כניסות נפרדות". ליו"ר המועדון ושחקן העבר אלי אוחנה, אמר נתניהו: "זה משחק כדורגל ראשון בעולם שהוא ירוק, זה משחק היסטורי. הבאנו מיליוני חיסונים וזה הצליח".

נציין כי מוקדם יותר היום דרש שר התרבות והספורט חילי טרופר ממשרד הבריאות להגדיל משמעותית את כמות האוהדים שיורשו להיכנס למגרשי הכדורגל, זאת בעקבות חזרת הקהל למגרשים בכלל ענפי הספורט בסוף השבוע האחרון ולאור העובדה כי כניסת הקהל למגרשים עברה בהצלחה ובזהירות.

"על רקע הירידה בנתוני התחלואה שנמצאים בירידה ובעיקר על רקע התארגנות הקבוצות והתנהלות האוהדים - הוכחנו שאפשר יותר. אני דורש ממשרד הבריאות להגדיל בצורה משמעותית את התפוסה במגרשי הספורט לקראת הישורת האחרונה של העונה בליגות הספורט הגדולות.
נמשיך גם היום בישיבות עם גורמי המקצוע במשרד הבריאות במטרה לאשר מתווה רחב יותר, אך כזה שישמור על בריאות האוהדים. אני קורא למשרד הבריאות לקבל את המתווים המפורטים שלנו ולאשר הגדלה משמעותית של קהל למגרשים בשבוע הקרוב", אמר שר התרבות והספורט טרופר.

אגב, במנהלת הליגות בכדורגל אסרו על הגעתו של נתניהו למשחק. מיד עם היוודע תכנונו של נתניהו להגיע למשחקה של בית"ר הערב באצטדיון טדי, הוציאו במנהלת הליגות מכתב בו התייחסו למעורבות מועדוני הכדורגל בפוליטיקה.

במכתב נכתב כי "אסור למועמדים להיות במתחם משטח הדשא ו/או זירת המשחק ובכל האיזורים הטכניים הקיימים לרבות מתחם חדרי ההלבשה של הקבוצות, השופטים ואיזורי הראיונות השונים של כלי התקשורת".

משה חוגג, הבעלים של בית"ר ירושלים, לא שתק לנוכח האישור והתייחס לכך בחשבון הטוויטר שלו כשכתב: "ראש הממשלה שלי, ולא משנה מאיזו מפלגה הוא, תמיד מוזמן לטדי כאורח כבוד. זכות וכבוד לארח אותך גם אם במנהלת לא מבינים את זה, אם צריך לשלם קנס, נשלם אותו באהבה גדולה, בבקשה תבוא יותר".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו