להקת שלווה ונגנים מהאמירויות
להקת שלווה ונגנים מהאמירויות צילום ועריכה - Jerusalem Media Group, אופיר לייבוביץ

להקת שלוה, בליווי התזמורת הסימפונית בירושלים, ביצעה דואט וירטואלי ייחודי של השיר "גשר על מים סוערים" של סיימון וגרפונקל עם מוזיקאים בולטים מאיחוד האמירויות לכבוד חגיגת ה-31 לארגון שלוה.

אורח הכבוד בגאלה, בה בוצע השיר, היה יוסף אל אוטאיבה, שגריר איחוד האמירויות בארה"ב, מאדריכלי הסכמי אברהם, שמקדם יחד עם ארגון שלוה וגורמי הממשל באמירויות ובחריין תכניות חדשניות לסייע לילדים עם מוגבלויות באמירויות על בסיס המודל והידע המקצועי של שלוה.

"זהו כבוד גדול להשתתף באירוע השנה לציון 31 שנים לשלוה", אמר השגריר אל אוטאיבה. "איחוד האמירויות שותף למחויבות הבלתי מעורערת של שלוה לשיפור חייהם של אנשים עם מוגבלות. באיחוד האמירויות, אנשים עם מוגבלות שכלית או צרכים מיוחדים מכונים אנשים בעלי נחישות, מתוך הכרה בהישגיהם בתחומים שונים. שיתוף הפעולה ליצירת הביצוע המיוחד של 'גשר על מים סוערים' מדגים כיצד עלינו להמשיך לעבוד יחד - ללא קשר ללאום, דת או תרבות - לקידום שינוי חברתי חיובי וטיפוח חברות מכילות יותר".

שלוה, הארגון הגדול והמוביל במזרח התיכון לאנשים עם מוגבלויות, ארגן את שיתוף הפעולה המוזיקלי המרגש הזה, בהובלת להקת שלוה, כיריית הפתיחה של שותפות מתמשכת וחזקה בין ישראל לאיחוד האמירויות למען שיתוף ידע ושיפור הטיפול באנשים עם מוגבלויות.

למעשה, ארגון שלוה כבר החל לעבוד באופן פעיל יחד עם עמיתיו באיחוד האמירויות במטרה לקדם את תחום הטיפול בילדים עם מוגבלויות ברחבי האזור.

בנוגע לשיר, הלהיט הפופולרי של שנות השישים מסמל את הגשר שנבנה בין המדינות על המים הסוערים של המזרח התיכון ולראשונה מתבצע בשלש שפות- אנגלית עברית וערבית. אל להקת שלוה וסימפוניית ירושלים הצטרפו באופן דיגיטאלי הזמר האמירתי, טרק אל מנחלי ונגן עוד מהאמירויות לביצוע מרגש ומיוחד של השיר שמעביר את המסר המיוחד של בניית גשר לכל אדם באשר הוא, כשזה מהווה גם הבסיס לחיבור ולשלום בינינו ובין שכנינו.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו