פרקליטו של יהודה משי זהב: עושים לו משפט שדה

עו"ד אפרים דמרי, פרקליטו של יהודה משי זהב, יושב ראש ארגון זק"א לשעבר מגיב לטענות נגדו: "התקשורת גובה עדויות במקום המשטרה".

ערוץ 7 , ב' בניסן תשפ"א

פרקליטו של יהודה משי זהב: עושים לו משפט שדה-ערוץ 7
יהודה משי זהב
צילום: Yonatan Sindel/Flash90

עו"ד אפרים דמרי, פרקליטו של יהודה משי זהב, הגיב הערב (שני) לחשדות נגד מרשו.

"אני שומע מיהודה דבר אחד מהדהד וחשוב - שהתקשורת והציבור עושים לו משפט שדה. זה דבר חמור מאין כמותו", אמר דמרי בראיון לחדשות כאן.

לדבריו, "משפט עושים בבתי המשפט. כל מה שקורה כרגע הוא לא נוח, שהתקשורת גובה עדויות במקום משטרת ישראל ואיננו יודעים מה מהימנותן של אותן עדויות. אנחנו נותנים לרשויות לעשות את עבודתן. מרשי, יהודה משי זהב, יבוא לכל חקירה אליה יזומן על ידי משטרת ישראל וישתף פעולה באופן מלא. ברגע שיעמתו אותו החוקרים עם עדויות הוא ימסור את גרסתו".

דמרי הכחיש כל מעורבות של מרשו במעשים שמייחסת לו התקשורת. "יהודה אפילו לא יודע במה מדובר. אין שחר לדברים. ברגע שהוא ידע במה מדובר הוא ייתן תשובה לגוף החוקי במדינת ישראל שחוקר. כדאי שקודם כל המשטרה תאסוף עדויות ואז נראה אם יש בהן בכלל משהו".

"הוא אדם נעים הליכות שלא איים ולא יאיים על אף אחד. כל מי שיש לו תלונה נגדו מוזמן להגיש אותה במשטרת ישראל. הכל יוצא בתקשורת אבל לא מעבר לזה. אנחנו לא מזלזלים באף מתלונן או מתלוננת אבל משטרת ישראל תחקור", סיכם הפרקליט.