הצעירים המיוחדים בהופעה
הצעירים המיוחדים בהופעהצילום: עלי שיח

הופעה מרגשת התקיימה במרכז 'עלי שיח' לטיפול ודיור למתבגרים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים כשמקהלת המתבגרים של הארגון קיימה הופעה משותפת יחד עם תזמורת המשטרה.

השוטרים הופקדו על הצלילים והמתבגרים המיוחדים הנעימו את קולם בשיר.

ההופעה היא סנונית ראשונה, אחרי שנה שלמה שבה נמנע ממקהלת 'עלי שיח' להופיע בפני קהל, בשל מגבלות הקורונה.

ההופעה המרגשת נמשכה שעה ארוכה, כאשר השוטרים שעל התזמורת לא מסתירים את ההתרגשות הגדולה שלהם, מהזכות להיות חלק מהחיבור לעשייה למען המתבגרים המיוחדים, שהשכילו לבנות מקהלה בעלת קול ייחודי.

ב'עלי שיח' מקווים כי שיתוף הפעולה עם התזמורת המשטרתית, מסמל את התקופה החדשה, שבה תוכל מקהלת 'עלי שיח' לשוב ולהופיע בשיתוף עם תזמורת ומקהלות מובילות.

חברי המקהלה הופיעו בעבר במסגרות שונות, אולם עם תחילת תקופת הקורונה, נפסקו ההופעות והאימונים של חברי המקהלה מחשש להדבקה. עכשיו לאחר שהדיירים חוסנו וחלק ממגבלות ההתקהלות הוסרו, חברי המקהלה חזרו להתאמן בתקווה כי בקרוב יתאפשר להם לשוב ולהופיע בפני קהלים רחבים.

יו"ר 'עלי שיח' הרב חיים פרקל אמר כי "השמחה המיוחדת של חברי מקהלת 'עלי שיח', השתלבה עם רוח ההתנדבות של התזמורת המשטרתית. אני מודה למשטרת ישראל על החיבור למקהלה של 'עלי שיח' ושמח לראות את האור והשמחה של חברי המקהלה, ששבים אל הבמה ומצליחים להשמיע שוב את קולה של השירה"