יו"ר מרצ באוניברסיטת תל אביב עובר לימינה

"עשיתי בחיי מהלכים אמיצים ולכן אני לא חושש לעבור צד ממחנה פוליטי אחד למשנהו. הגעתי למסקנה שאין מפלגה אחרת שאכפת לה מהאזרחים".

אורלי הררי - ערוץ 7 , ג' בניסן תשפ"א

יו"ר מרצ באוניברסיטת תל אביב עובר לימינה-ערוץ 7
מפלגת ימינה
צילום: דוברות

יו"ר תא מרצ באוניברסיטת תל אביב, יוסף מינץ, החליט ''לעבור צד'' ולהצביע בבחירות הקרובות למפלגת ימינה של נפתלי בנט.

בדף הפייסבוק שלו תיאר מינץ כי ''מאז ומתמיד, גדלתי והתחנכתי בדרך ישרה ואמיתית, כזו שתבעה ממני לברר את האמת ולבדוק את ההנחות בעיניים ביקורתיות כל העת. לפני מספר ימים העליתי פוסט התלבטות לגבי הבחירות, לאחר שבתקופה האחרונה חשתי שאני מתחיל לראות דברים שלא הכרתי ולא ידעתי ודרשו בירור.

''מי שהרימו את הכפפה בסופו של דבר, היו אנשי ימינה, כאשר חבר מהלימודים חיבר אליי לשיחת טלפון את ראשי התנועה. עשיתי בחיי מהלכים אמיצים, עברתי בין תרבויות, ולכן אני לא חושש לעבור צד ממחנה פוליטי אחד למשנהו, קדמו לי גדולים ממני כמו אברי גלעד, יובל שטייניץ ועירית לינור, שאחרי שנים במחנה השמאל, התפכחו וראו שהפתרונות שהציע מחנה השמאל רק מדרדרים אותנו יותר, כמו הסכמי אוסלו וההתנתקות''.

מינץ עבר על התוכניתיות של מפלגת ימינה וגילה שהיא מייצגת את הנושאים שקרובים לליבו - "אכפתיות מהסביבה, דאגה לכל האוכלוסיות כולל אוכלוסייה חרדית וערבית, פתרון פרגמטי בשטחי יו"ש (שטחי c) עם מתן אזרחות לתושבים פלסטינים, ותכניות כלכליות שיזניקו את המשק הישראלי למעלה כגון תכנית סינגפור.

"אני גאה לבשר, שאחרי כהונה כיו"ר תא מרצ באוניברסיטת ת"א, מצאתי בית פוליטי חם וחדש, מפלגת ימינה, אנשים אשר הם מלח הארץ כמו נפתלי בנט, מתן כהנא ועמיחי שקלי, שרת משפטים מעולה לשעבר איילת שקד, ועוד אנשי עשייה שבאו לתרום לעם ישראל את כל כולם''.

לסיכום הוא כתב: ''אני יודע שזה נשמע מעבר קיצוני, אך עברתי תהליך ארוך עם עצמי והגעתי למסקנה שאין מפלגה אחרת שאכפת לה מהאזרחים''.