מישל אובמה בואפל ומוצ'י
מישל אובמה בואפל ומוצ'י Cr. ADAM ROSE/NETFLIX © 2020

ברק ומישל אובמה נחשבים לאחת ההחתמות המוצלחות של ענקית הסטרימינג 'נטפליקס', והחוזה שלהם אמנם נשמר בסודיות אך ההערכות הן כי מדובר בעשרות אם לא במאות מיליוני דולרים.

כאמור, בשנים האחרונות התמקדו בני הזוג אובמה בעיקר בעולם המבוגרים והפיקו סרטים דוקומנטריים ופודקאסטים, אבל השבוע הם משגרים, יותר נכון מישל משגרת, סנונית ראשונה גם לעולם הילדים.

התכנית שנקראת 'ואפל ומוצ'י' מציגה שתי בובות, אחת בשם ואפל ואחת בשם מוצ'י, שיוצאות מהפריזר לראשונה בחייהם, ומוצאות את עצמן בחנות המכולת של אחת, מישל אובמה שמה. כמובן שממקום מושבם בפריז'ר השניים מעולם לא ראו פירות וירקות טריים, ומישל לוקחת על עצמה את המשימה ללמד אותם כל מה שצריך לדעת על להיות שפים.

ואפל ומוצ'י מתחילים לטייל בעולם באמצעות עגלת סופר קסומה, ועל הדרך הם לומדים על בישול, אוכל וגם על התרבויות שייחודיות למקום אליו הן הגיעו. כל הטיול והתמונות הססגוניות של הנופים והמאכלים מתובלים גם בלא מעט גרפיקה מרהיבה, הכל בשביל שהילדים שלכם יראו ויהנו.

אמנם האופי וסגנון לבוש שמציגה מישל הוא קצת אחר מהלוק המחויט בו התרגלנו לראות אותה, אבל הרעיונות והמסרים שהסדרה באה לקדם הם דברים בהם מישל עוסקת כבר שנים, עוד מכהונה כגברת הראשונה - להראות לילדים איך נראית אכילה בריאה, ולהיאבק במגפת ההשמנה שבארצות הברית כבר מזמן הפכה לבעיה לאומית.

ולכן, מבחינת נטפליקס ומישל אובמה, המטרה של הסדר היא "להביא ילדים ומבוגרים לבשל ביחד במטבח ולהתחבר לתרבויות ברחבי העולם".

whatsapp
הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של ערוץ 7