בנות מדרשת דניאלי עם הבגדים החדשים
בנות מדרשת דניאלי עם הבגדים החדשים צילום: בני דוד

שרה זוננפלד קראה בחשבון הפייסבוק של מוסדות 'בני דוד' פוסט סיוע לעסקים בקורונה, והחליטה לקנות ציוד רב מאותו העסק ולתרום לבנות מדרשת דניאלי ממוסדות בני דוד.

במסגרת פרויקט 'כלים שלובים' סייעו בוגרי 'בני דוד' לעסקים של בוגרים ובוגרות אחרים שנקלעו לקשיים בזמן הקורונה.

בין הבוגרים שנתמכו במסגרת הפרויקט הייתה זוהר קריינר, שהקימה חנות בגדים צנועים לנשים. היא בוגרת מחזור א' של מדרשת דניאלי, ורגע לפני שפרץ משבר הקורונה היא פתחה את החנות 'זוהר אריאל'.

כשהגיעה הקורונה, מצאה עצמה זוהר מתמודדת לבדה עם משבר גדול. "היה זה קושי שלא חשבתי שאתקל בו בשלב כל כך מוקדם", אמרה קריינר. "מצאתי את עצמי מחשבת מסלול מחדש ומשנה את כל דרך הפעילות שלי בכל הקשור לתכנון, ייצור, שיווק, פרסום ומכירות. כל תהליך בניית הקולקציה עבר להתבצע בשלט רחוק עם המפעלים והספקים".

היא סיפרה, כאמור, את הסיפור שלה בדף הפייסבוק של מוסדות 'בני דוד'. שרה זוננפלד נחשפה לפוסט והחליטה לסייע לה בדרך ייחודית.

זוננפלד היא אשתו של מוטי זוננפלד, איש עסקים מפורסם, שהקים את 'קרן דניאלי' לזכרה של בתו דניאלי שנהרגה בתאונת דרכים לפני מספר שנים. מדרשת דניאלי קרויה על שמה של בתו.

הזוג זוננפלד רכשו מקריינר בגד מקולקציית האביב החדשה עבור כל אחת מבנות מדרשת דניאלי. "לא יכולתי להישאר אדישה", אמרה זוננפלד. "הקורונה באה ללמד אותנו שיעור על אהבה ונתינה ובייחוד שמדובר על נתינה בתוך הקהילה שלנו, במדרשה. מדובר על מעשה שמרחיב את הלב".

"אני מודה מאוד למשפחת זוננפלד. הם סייעו לי מאוד לשמור על החלום שלי וזה פשוט מרגש לראות את החיבור ההדדי למדרשה גם שנים לאחר שסיימתי" אמרה קריינר.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו