נופש בקפריסין
נופש בקפריסין יוניק

בדיוק כשהשמים נפתחים והמטוסים שבים למסלולי הטיסה, יוצא 'שווה' - מועדון הצרכנים החדש מבית ערוץ 7 בהגרלת ענק למצטרפים החדשים למועדון.

לצד שלל הפרסים השווים הכוללים מוצרי יודאיקה יוקרתיים לבית, שוברי למסעדות, הפלגה משפחתית ביאכטה, עומד הפרס הגדול: חבילת נופש זוגית בלגונה הכחולה בקפריסין מבית 'כהנא גרופ'.

ההגרלה על חבילת הנופש תערך במוצאי השבת הקרובה ותחתום שבוע סוער של הגרלות מבית מועדון 'שווה'.

'כהנא גרופ' הוקמה לפני מעל 15 שנים מתוך רצון לפתור את נושא התיירות הכשרה בחו"ל. עד ש'כהנא גרופ' הציבה סטנדרטים חדשים בכל הנוגע לנופש כשר למהדרין - הנופש הדתי שביקש לראות את העולם, נאלץ לסחוב איתו קופסאות שימורים ומוצרים יבשים מהבית, מה שהטיל טעם לפגם בכל טיול מהנה מחוץ לגבולות הארץ.

להצטרפות עכשיו להגרלה של 'שווה' לחצו כאן >>

כש'כהנא גרופ' נכנסה לתחום התיירות, היא החלה להציע לנופש הדתי חופשות ייחודיות המבוססות על בתי מלונות יוקרתיים הכוללים ארוחות שף טעימות במיוחד, בכשרות מהודרת. כי חופשה טובה כוללת, לפני הכל, אוכל משובח.

בנוסף: מציעה 'כהנא גרופ' למשפחות וזוגות אטרקציות והפעלות שלא ישאירו אף נופש תחת צילו של השעמום. לכל אורך החופשה דואגת 'כהנא גרופ' שיהיה מעניין בעזרת הופעות מוזיקהה ייעודיות לנופשי 'כהנא גרופ', טיולים אטרקטיבים והפעלות לילדים.

רק כשמירב המאמצים מושקעים, וטובי המוחות בונים לכם את החופשה המושלמת בהתאמה לכל גיל - אפשר לקרוא לזה 'חופשה'. במוצ"ש הזה תוכלו לקבל חופשה מושלמת - ללא עלות, בעזרת ההגרלה של 'שווה' בה תוגרל חופשה מפנקת מבית 'כהנא גרופ'.

"חשוב לזכור", אומר משה איילון, מנהל מועדון 'שווה', ''שמועדון שווה הוא הרבה יותר ממועדון שמעניק הגרלות על מוצרים שווים. 'שווה' הוא גוף צרכנות חזק שנועד לאגד את הציבור הדתי וליצור כוח מיקוח מול הגופים הגדולים במשק במטרה להוזיל עלויות במגוון שירותים ומוצרים. דרך 'שווה' הציבור הדתי יהנה מהעסקאות הטובות ביותר ויקבל גם גישה לתכני פרימיום איכותיים כמו הרצאות זום מגוונות ועוד הפתעות שכל צרכן ישמח לקבל. ההצטרפות למועדון היא ללא עלות, כמובן".

להצטרפות עכשיו להגרלה של 'שווה' לחצו כאן >>

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו