בנט עונה לנתניהו: אני לא עובד אצלך, לא אהפוך את לפיד לראש ממשלה

יו"ר ימינה מגיב לסרטון שפרסם ראש הממשלה נתניהו, "אני לא חותם לך על שום מסמכים כי אני לא עובד אצלך אלא אצל העם הנפלא שלנו".

עדו בן פורת - ערוץ 7 , ה' בניסן תשפ"א | עודכן: 20:55

יו"ר מפלגת ימינה ושר הביטחון לשעבר נפתלי בנט מגיב לסרטון שפרסם ראש הממשלה בנימין נתניהו, שבו ביקש נתניהו לשמוע התחייבות מבנט לא להקים ממשלת רוטציה עם יאיר לפיד.

״מר נתניהו, אני לא חותם לך על שום מסמכים כי אני לא עובד אצלך אלא אצל העם הנפלא שלנו ששלחת את מירי רגב לקרוא להם שונאי אדם. האזרחים שצחי הנגבי אמר שאין ביניהם רעבים כי הכל חארטה. האזרחים שהילדים שלהם התפוגגו במשך שנה שלמה מול המסכים כששר החינוך הכושל שלך נותן לעצמו ציון 90", אמר בנט.

''אזרחי ישראל, בפניכם אני כן מתחייב - לא אתן לביבי, מירי רגב, איווט ולפיד לגרור אותנו לבחירות חמישיות שיקרעו את העם שלנו. כמובן אני לא אהפוך את לפיד לראש ממשלה - עם רוטציה או בלי רוטציה כי אני איש ימין. ואצלי לערכים יש משמעות״.

כאמור, ראש הממשלה בנימין נתניהו פנה הבוקר אל בנט וביקש ממנו ''להתחייב על ממשלה בלי לפיד ובלי רוטציה. אתה מתחמק כי אתה רוצה להיות ראש ממשלה עם 8 או 10 מנדטים אבל אצלי זה לא יהיה, לא תהיה רוטציה בראשות הממשלה ולכן אתה מתכנן רוטציה עם לפיד, גדעון סער, ליברמן, מרב מיכאלי ומרצ. המדינה שלנו צריכה ממשלת ימין חזקה בראשותי''.