חוזרים לחיים: ברי סחרוף הופיע בגוש עציון

הזמר והיוצר ברי סחרוף הופיע בהיכל התרבות המחודש של גוש עציון. ראש המועצה שלמה נאמן: "אנו שמחים שאקורד הסיום של שיפוץ ההיכל ופתיחתו מהווים גם את פתיחת עולם התרבות אחרי שנה קשה"

ערוץ 7 , ה' בניסן תשפ"א

חוזרים לחיים: ברי סחרוף הופיע בגוש עציון-ערוץ 7
ברי סחרוף בגוש עציון
צילום: דוברות מועצת גוש עציון

לאחר שנה שבה עולם התרבות היה משותק בשל מגיפת הקורונה, המועצה האזורית גוש עציון פתחה את היכל התרבות של גוש עציון עם הופעתו של הזמר והיוצר ברי סחרוף.

המועצה שדרגה את היכל התרבות בעלות של כ-2 מיליון שקלים לאחר שיפוץ פנים האולם והפיכתו להיכל תרבות חדיש הכולל הנגשה לבעלי צרכים מיוחדים, התקנת כ-400 כיסאות מרופדים ושטיח, מערכות הגברה ותאורה ועוד.

ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן בירך ואמר: "אנו שמחים לבשר כי המשימה הושלמה והיכל התרבות שלנו מותאם לרוח הזמן ולצרכי התושבים והמבקרים הרבים. אנו שמחים שאקורד הסיום של שיפוץ היכל התרבות מהווה גם את פתיחת עולם התרבות ומסמן אולי את סופה של סימפוניית הקורונה, וזה גם המקום להודות לממשלה שפעלה ללא לאות להוציא את מדינת ישראל ראשונה מן המגפה.

''נחגוג את פתיחת היכל התרבות במופעים אשר יתקיימו על פי הנחיות התו הירוק. אנו מודים למתנ"ס ולכל השותפים לפרויקט החשוב ואנו תקווה לעוד הרבה פעילות תרבותית איכותית ומעשירות כאן אצלנו בגוש עציון", הוסיף נאמן.