לפיד לנתניהו: בוא לעימות עוד הערב

מגיע לציבור הישראלי עימות. מגיע לו תשובות. הוא צריך לדעת איזו ממשלה מסוכנת אתה מנסה להקים פה, אמר הערב לפיד.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ז' בניסן תשפ"א

לפיד לנתניהו: בוא לעימות עוד הערב-ערוץ 7
לפיד נערך לעימות
צילום: יחצ

ראש האופוזיציה יאיר לפיד קורא הערב (מוצאי שבת) לבנימין נתניהו, "בוא לעימות היום בערב".

"האולפנים מוכנים, המראיינים מוכנים, יש שני פודיומיום שמחכים. חודשים ארוכים שמת אותי על שלטי חוצות, נאמת עלי נאומים, עשית נגדי סרטונים. בוא נראה אם התכוונת ברצינות. בוא נראה אם אתה באמת רוצה עימות, או שאתה בורח. בוא נראה אם ביבי ברח.

מגיע לציבור הישראלי עימות. מגיע לו תשובות. הוא צריך לדעת איזו ממשלה מסוכנת אתה מנסה להקים פה. ממשלת חושך גזענית. ממשלה שתיקח את הכסף של אנשים עובדים, ותתן אותו לאנשים שלא עובדים. ממשלה שבה כל הסחטנים יושבים סביב אותו שולחן", כתב לפיד.

"הממשלה היחידה שיש לך, היא ממשלת כפיה דתית קיצונית, שונאת נשים, שונאת להט"בים, שונאת מיעוטים, ממשלת חסינות עבריינית שתהרוס את בתי המשפט, תפטר את היועמ"ש, תחריב את היחסים עם האמריקאים, ותבריח מפה את הילדים שלנו.

הממשלה שאנחנו מדברים עליה, היא ממשלה נורמלית, הגונה, עובדת. כל מי שמאמין בשינוי חיובי. כל מי שמאמין בדמוקרטיה מתוקנת, באנשים שעובדים, משלמים מיסים, משרתים בצבא.

בוא לעימות מר נתניהו. אני לא מתכונן לשבת באולפנים בתור להקת החימום שלך. אמרת שאני היריב שלך, מול יריב מתייצבים. שאלת "איפה לפיד?" הנה אני. אם יש לך אומץ, בוא תתייצב מולי לעימות היום בערב", דברי לפיד.