טרנד: שותים קפה בבקבוקי תינוקות

רשת מסעדות שהתחילה למכור קפה בבקבוקי תינוקות עוררה התנגדות עזה: "מבזים את האיסלאם"

מתנאל ראט , ז' בניסן תשפ"א

טרנד: שותים קפה בבקבוקי תינוקות-ערוץ 7
מתאים גם למבוגרים?
צילום: iStock

בקבוקי תינוקות הפכו לאחרונה למוקד סערה במדינות המפרץ כאשר אנשים רבים טענו שהם מביישים את האיסלאם.

הכל התחיל כאשר רשת המסעדות "איינשטיין" החליטה למכור את הקפה שלה בבקבוקי תינוקות במקום בכוסות החד פעמיות הרגילות. הרשת כבר מכרה בעבר משקאות מילקשייק בבקבוקי תינוקות ולאחרונה הוסיפה להם גם קפה.

הגימיק החדש הפך לטרנד פופולארי כאשר במדינות המפרץ נראו תורים ארוכים מחוץ לחנויות הרשת. קונים רבים הצטלמו עם בקבוקי התינוק המעוצבים והעלו תמונות שלהם לרשתות החברתיות כשהם "נזכרים בילדות שלהם", דבר שככל הנראה הוסיף רבות לביקוש שלהם.

אבל לא כולם הסכימו עם הטרנד החדש. הפופולאריות של בקבוקי התינוקות הובילה לתנועת מחאה הטוענת ששתייה בבקבוקי תינוקות היא בושה למבוגרים והטרנד מבייש את המוסלמים ותרבות האיסלאם. התגובות החריפות אף הובילו את ממשלת כווית לשלוח כוחות משטרה למסעדות הרשת שבמדינה ולהזהיר את האזרחים ששתייה מבקבוקי תינוקות מחללת את המסורת הלאומית.

למרות ההצלחה הגדולה של רשת "איינשטיין", היא לא הראשונה שהמציאה את הרעיון להגיש משקאות בבקבוקי תינוקות. מסעדה בצרפת בשם Le Refuge des Fondus מתהדרת בכך שהיא מגישה את היין לסועדים בבקבוקי תינוקות. לדברי בעלי המסעדה, זו הדרך הכי בטוחה לשתות יין בלי לחשוש שהוא יישפך.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!