בנט לנתניהו: בוא לדיבייט

ראש הממשלה בנימין נתניהו נשאל הערב (מוצאי שבת) בתכנית פגוש את העיתונות מדוע לא הגיע בסופו של דבר אתמול לביתו של בנט למרות האבטחה הגדולה שהוצבה לבקשתו.

"הייתי אמור להגיע לשכן של בנט ברעננה שהוא תומך בי והוא היה אמור להביא את בנט בהפתעה אליו הביתה. בסוף זה לא יצא".

צוותי שב"כ ומשטרה נערכו אתמול ליד ביתו של יו"ר ימינה נפתלי בנט ברעננה זאת לאחר שראש הממשלה בנימין נתניהו התכוון להגיע למקום. נתניהו רצה להגיע כדי להמשיך ללחוץ על בנט להתחייב לממשלת ימין בראשותו.

בנט פרסם בתגובה סרטון מתוך הבית, "הבוקר קמנו לפלוגות של שב"כ ומשטרה מול הבית, לא הבנו מה זה. מתברר שנתניהו הולך לעשות את הגימיק שלו, לבוא עם איזה חוזה לחתימה וכו' וכו'. אז קודם כל - אני לא הולך לחתום על שום דבר כי אני לא עובד אצל נתניהו אלא אצלכם, אזרחי ישראל. אבל אני מזמין את ביבי לדיבייט בכל שעה שהוא ירצה, רק תגיד מתי ונגיע. נדבר על הממשלה שלנו שתטפל בנגב מול ההזנחה של הממשלה שלך. ממשלה שלנו שתוריד מיסים, מול העלאת המיסים שלך. ממשלה שלנו שתוריד מחירי דירות מול זינוק המחירים אצלך. על הכל נדבר. תגיע, רק תגיד את השעה".

מימינה נמסר לאחר שנתניהו ביטל את הגעתו: "נתניהו בא להטריל, בנט הזמין לעימות - נתניהו ברח ברגע האחרון. עלות הגימיק: חצי מיליון שקל למשלמי המיסים. ראש הממשלה נתניהו תכנן להגיע מחוץ לביתו של יו"ר ימינה נפתלי בנט היום. המידע ודאי (אושר על-ידי המשטרה ושב"כ בשטח), שום כנס אחר ברעננה. הדיבייט מוכן, הכיסאות מחכים, ממה הוא מפחד?".

נתניהו הבהיר מאוחר יותר בכנס הליכוד ברעננה: "תכננו להפעיל היום 'נוהל שכן' ולנסות להשיג הסכמה מנפתלי בנט על ממשלת ימין יציבה והתחייבות שלא לשבת עם לפיד בממשלה - עם או בלי רוטציה. כיוון שבנט הודיע שהוא לא מעוניין, החלטנו לוותר על כך".

whatsapp
הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של ערוץ 7