בעקבות הכישלון: מאמני בית"ר התפטרו

אחרי שכשלו בניסיון להעפיל לפלייאוף העליון ובתוספת להדחה מגביע המדינה, הודיעו דראפיץ' וברדה על התפטרותם מאימון בית"ר ירושלים

נרי וייס - ערוץ 7 , ז' בניסן תשפ"א

בעקבות הכישלון: מאמני בית"ר התפטרו-ערוץ 7
דראפיץ' וברדה עם חוגג. נכשלו
צילום: דוברות בית"ר ירושלים

לוקחים אחריות. סלובודן דראפיץ' ושי ברדה, צמד מאמני בית"ר ירושלים התפטרו הערב (מוצאי שבת) מתפקידם, לאחר ההפסד 2:0 למ.ס אשדוד ששלח את הקבוצה מהבירה לפלייאוף התחתון.

השניים שמונו ב-4 לספטמבר לתפקיד מאמני בית"ר ירושלים, לאחר פיטוריו של רוני לוי בעקבות ההדחה המשפילה מאירופה, הגיעו עם רף ציפיות גבוהות ובשל שלל סיבות לא הצליחו לספק את הסחורה ולעמוד במצופה מהם כשהערב היה זה הקש ששבר את גב הגמל, עם ההפסד לאשדוד שהביא לסיום חלום ההעפלה לפלייאוף העליון.

הבעלים משה חוגג אמר עם קבלת ההודעה: "מדובר בצמד מאמנים מצוינים שהם גם אנשים מעל הכל. אני אוהב אותם, מכבד אותם, ומעריך את כל הרצון הטוב וההשקעה הגדולה שלהם. מאוד רציתי שהם יצליחו אבל לצערנו כשלנו במטרות שלנו העונה. אני מודה להם על הניסיון ומאחל להם בהצלחה בהמשך".

"עברנו עונה עם תהפוכות גדולות ולצערנו לא הצלחנו להביא את השחקנים למה שציפינו. אני מאחל לקבוצה בהצלחה בהמשך ובטוח שגם המועדון וגם אנחנו נדע ימים טובים מאלה", אמר דראפיץ'. שי ברדה הוסיף: "הגענו לכאן עם המון מוטיבציה ורצון להצליח, אבל לפעמים דברים לא מסתדרים. אנחנו אוהבים את בית"ר ומקווים להצלחה בהמשך הדרך".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il