מרים
מרים עצמי

אנחנו ילדים יהודים! האבא הגוי שלנו נלחם בכל כוחו להעביר אותנו לחינוך נוצרי!

אמא שלנו ברחה מאבינו ולקחה אותנו איתה לישראל, אבל למרבה האירוניה דווקא בית המשפט הישראלי הורה להחזיר אותנו לניו זילנד. הם אמרו שהיא חטפה אותנו ועכשיו הם רוצים לשלוח אותה לכלא. אבל אנחנו רוצים לחזור איתה לישראל ולגדול כיהודים!

אם אמא שלנו תלך לכלא, הם ישלחו אותנו לפנימייה של נוצרים!

לאבא שלנו לא אכפת מאיתנו. הוא רוצה שנהיה גויים והמיסיונרים עוזרים לו, נותנים לו כסף ועורכי דין וכל מה שהוא צריך בשביל לנתק אותנו מהיהדות.

אנחנו רוצים להישאר יהודים!

הסיפור של א' וש' ילדיה של מרים, התחיל לפני 18 שנה, כאשר מרים הצעירה והתמימה נפלה כפרי בשל לידיו של מ' (השם המלא לא נחשף בשל המצב המשפטי הרגיש) גבר אלים שהתחזה ליהודי מצאצאי האנוסים הבטיח לה ורדים ונתן לה קוצים.

בשל האלימות הקשה ממנה סבלה מרים, מ' נעצר לאחר תלונות השכנים על זעקותיה של מרים האומללה, אשר ניצלה את ההזדמנות להימלט מידיו האכזריות ולברוח עם הילדים לישראל.

לתרומה לחצו פה

מ' חיפש לנקום בה בכל דרך אפשרית, וכשהוא מאחורי סורג ובריח החל להילחם בהוצאת הילדים מחזקת אימם היהודיה תוך כדי שהוא מסתייע בארגון מסיונרי עתיר ממון. הם גייסו עבורו את טובי עורכי הדין בניו זילנד ובישראל והגישו תביעה לבית המשפט בישראל שיורה על הסגרתם חזרה לניו זילנד.

בבית המשפט סיפרה מרים כיצד ברחה לישראל כדי להגן על חייהם הפיזיים והרוחניים של ילדיה, תוך שהיא מפצירה בשופט לרחם על הילדים שסבלו מהתעללות פיזית ורגשית מצד האב. היא סיפרה לשופט על בני משפחה שאינם יהודים איתם ייאלצו הילדים לחיות אצל האב, אשר אחד מהם אף ניצל מינית את בנה והשאיר אותו עם צלקות רגשיות עמוקות.

עד כמה שזה נראה מוזר ולמרות הסכנה הממשית, השופט הישראלי המכהן בבית המשפט לענייני משפחה בחיפה התייצב לצד האב, תוך התעלמות מוחלטת מהחשש הכבד לחייהם וליהדותם של הילדים ותוך אדישות מוחלטת לטענות ולעדויות האם וילדיה, וקבע שיש להחזיר את הילדים לניו זילנד.

המחדל הנורא הזה קרה לאחר שמרים לא היתה מיוצגת כראוי בבית המשפט וכך קולה השבור לא נשמע!

כעת מרים נמצאת לבדה עם ילדיה בניו זילנד, והיא נלחמת במאבק על המשמורת שתכריע את גורל ילדיה, מול בעלה לשעבר - אדם אלים אשר ממומן ונתמך על ידי ארגון מסיונרי עתיר ממון וממערכת ההשפעה המשומנת שלו על שופטים, פקידים ודעת קהל.

מרים זקוקה בדחיפות לייצוג של עורכי דין ושל מומחים, (פסיכולוגים, סוציולוגיים, חוקרים פרטיים ועוד...) וכן ליצור עבורה אהדה בדעת הקהל המקומית על מנת שבית המשפט בניו זילנד יאשר את המשמורת הבלעדית שלה על הילדים ויאפשר לה לשוב לישראל להמשך ההליכים כאן בארץ!

היא נמצאת שם עם ילדיה לבד במדינה זרה ורחוקה, לבלי הכנסה וללא שום עזרה כלכלית!

עלות השהיה, המחיה וההוצאות המשפטיות של מרים וילדיה הם גבוהות מאוד! וארגון המיסיון יחד עם האב מנצלים זאת לטובתם! המלחמה על יהדותם של הילדים קשה מאוד!

במרכז החסד העולמי ירושלים מזהירים כי אם חלילה האם תפסיד בקרב המשפטי, צפויים הילדים לגדול בפנימייה של נוצרים ויחיו כגויים. "זהו קרב לדורות הבאים! שתי נשמות יהודיות, ילדיהם, נכדיהם וניניהם לכל הדורות. אסור שבגלל מחסור בכסף עם ישראל כולו יאבד חלילה את הנשמות היקרות הללו!"

דווקא בימים אלה בסימן של גאולה ויציאת מצרים נתגייס כולנו לסייע בגאולתם ויציאתם לחירות של מרים וילדיה חזרה לחיק העם היהודי!

לתרומה לחצו פה