יריב לוין בכנס ירושלים
יריב לוין בכנס ירושלים צילום: מאיר אליפור

יו"ר הכנסת ח"כ יריב לוין, התייחס הבוקר (א') לטענות כי מפלגת הליכוד לא תאמץ את תוצאות הבחירות במידה ותנחל הפסד ביום שלישי.

"אנחנו תמיד מכבדים את תוצאות הבחירות וההליך הדמוקרטי", אמר בראיון ל'כאן רשת ב'.

עם זאת, לוין האשים ואמר כי יו"ר ועדת הבחירות המרכזית, השופט עוזי פוגלמן, מתנהל בצורה מוטית נגד הליכוד. "ההחלטות שלו חד צדדיות וחסרות היגיון", כלשונו.

"היו אירועים חמורים במערכות הבחירות הקודמות ובעיני הדבר החמור ביותר היה הניסיון של ועדת הבחירות להסתיר את הדברים. העובדה שהיא לא אפשרה לחשוף את הפרוטוקלים ודברים אחרים. אני רואה את ההחלטות של יו"ר הוועדה השופט פוגלמן – אלו החלטות מוטות וחד צדדיות", אמר.

יו"ר הכנסת נדרש לפרסום לפיו בליכוד מתכוונים להציע ליו"ר ימינה את צירוף חברי מפלגתו לליכוד בתמורה לכניסה לקואליציה בראשות נתניהו.

"אנחנו מאז ומעולם נהגנו בהגינות בכל השותפות שלנו, אבל כל השאלה הזו עלולה להיות תיאורטית אם אנשים לא יצאו להצביע ולא נממש את הפוטנציאל שלנו, או אם אנשים יתפתו להצביע עבור סער שהוא ילך לממשלה בראשות לפיד משום שהוא פוסל אותנו מראש או בנט שלצערי מסרב להצהיר שילך רק לממשלת ימין".

לוין המשיך ותקף את 'ימינה'. "אבסורד גדול לקרוא למפלגה 'ימינה' ולומר שאתה רואה אפשרות ללכת לממשלה עם הגוש השני. בנט לא רק שלא מתחייב לשבת בממשלת ימין, אלא הוא גם חתם על הסכם עודפים עם גדעון סער. אדם שיצביע ימינה, יקבל פעמיים שמאלה".

whatsapp
הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של ערוץ 7