תומכים באריה שיף
תומכים באריה שיף צילום: תנועת "אם תרצו"

תנועת "אם תרצו" קיימה הבוקר (ראשון) עצרת מחאה מחוץ לבית המשפט המחוזי בבאר שבע בעקבות דיון שהתקיים בעניינו של אריה שיף שהשתתף אף הוא באירוע.

הדיון התקיים לבקשת משפחת שיף בכדי לחשוף מסמכים הקיימים בידי המשטרה אשר יכולים לשנות את המצב המשפטי אליו נקלע שיף בעקבות הירי על מי שביקש לגנוב את רכבו, לפגוע ברכושו ובעיקר לפגוע פיזית במשפחתו.

בן שיף בנו של אריה אמר בפתח הדיון, "אנו שמחים על התמיכה הרבה של עשרות אזרחים שהגיעו מכל קצוות הארץ לזעוק כי כולנו אריה שיף. מה שקרה לאבא שלנו יכול מחר לקרות למישהו אחר בארץ ולכן תוצאות משפטו של אריה שיף ישפיעו על עתיד של כל אחד מאתנו".

"אבא שלנו עמד לבדו באותו לילה כשנתקל בשלושה רעולי פנים ואולץ להגן על חייו. חייו וחיי משפחתנו התהפכו ואינם אותו דבר. מאז הוא לא לבדו, נבחרי ציבור ועם ישראל כולו, מכל המגזרים והדעות הביעו את תמיכתם באריה שיף ובזכותו להגן על עצמו. אנו תקווה שהזעקה שלנו בבית המשפט היום לא תיפול על אוזניים ערלות ושהסיוט הזה ייגמר במהרה כשאריה שיף יצא לחופשי זכאי", הוסיף בן שיף.

מתן פלג יו"ר תנועת "אם תרצו" מסר, "ראש הממשלה הראשון דוד בן גוריון אמר כי 'בנגב יבחן עם ישראל ומדינתו'. נראה כי במבחן הזה ישראל לא מקבלת ציון גבוה. לצערנו, הנגב הופך לחצר האחורית של מדינת ישראל בה אזרחיה היהודים הם טרף קל לעבריינים ופורעי חוק. המקרים האחרונים בדרום רק מבהירים עד כמה מדינת ישראל מאבדת את הדרום. יש לנקוט יד קשה נגד העבריינים."

פלג הדגיש, "האנשים שבאו היום מכל רחבי הארץ שלחו חיבוק גדול למשפחת שיף והזכירו להם כי הם לא לבד. ביום שלישי הקרוב מדינת ישראל הולכת לבחירות וברור כי המשימה הראשונה של הממשלה הנבחרת תהיה לבחור בביטחונם של אזרחי ישראל בדרום הארץ ובכל חלקיה".

בועז קוקיא, אביו של החייל רון ז"ל שנרצח בפיגוע בערד בא לחזק את שיף ואמר: "באתי לתמוך באריה שיף בשם פורום 'בוחרים בחיים' של המשפחות השכולות ונפגעי פעולות האיבה. אני קורא לממשלה להגביר את האכיפה נגד פשיעה חמורה. יש לפעול למען מיגור הטרור. בדרום יש קשר בין הטרור לבין פשיעה חמורה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו