אביב אלוש בשיר חדש ומאחד: עם אחד

הזמר והשחקן אביב אלוש הוציא שיר חדש שכתב והלחין כשהיה חולה בקורונה. "תודה לבורא הכל יכול שחיבר אותנו וגרם לכל הדבר הזה לקרות".

יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , ח' בניסן תשפ"א

הזמר והשחקן אביב אלוש הוציא היום (ראשון) סינגל חדש שהוא כתב והלחין בעצמו, וכל כולו מסר של אחדות ואהבת ישראל.

השיר, "עם אחד", נכתב על ידו בתקופת הקורונה והוא בחר לשחרר אותו יחד עם קליפ קליל דווקא לקראת הבחירות.

"יש רגעים קטנים בחיים, שאם מאפשרים להם לקרות אז קורים בהם - קסמים", כתב אלוש בחשבון האינסטגרם שלו עם פרסום השיר.

"ממש לא מזמן, כשחליתי בקורונה שיתפתי אתכם בתחושות ובאיזה שיר שמח שכתבתי בעקבות השנאה והמצב החברתי שאנחנו נמצאים בו. אבל ממש לא משהו שתכננתי להקליט, אלא סתם לעשות לנו
שמח על הלב", כתב.

הוא הוסיף: "בחודשים האחרונים אני עובד על כמה שירים חדשים שבע"ה ייצאו בקרוב ולפני כמה ימים קפצתי לאולפן של מאור שושן המפיק והחבר הגאון שאני עובד איתו כדי להמשיך לעבוד על השירים ופתאום קפצה לי איזו מחשבה בעקבות המון תגובות טובות שקיבלתי על השיר, אז פשוט נתתי לה דרור".

"שאלתי את מאור - יצא לך לשמוע את השיר 'עם אחד' שכתבתי בקורונה? כי חשבתי אולי להעלות אותו ככה בספונטניות משהו קליל לאינסטגרם, לעשות לאנשים שמח בלב. בטח לפני הבחירות שרק מגבירות את כל הָסְחְלֶה והפילוג בינינו", אמר.

"אז השמעתי לו - הוא עף על זה", סיפר. "ומפה לשם נכנסנו לסשן מטורף של 4 שעות. עשינו כמעט הכל בלייב. רצינו גם חצוצרות, אבל בגלל שלא היה זמן להביא נגנים הצעתי את כישוריי בניגון חצוצרה עם הפה. צילמתי כל מיני שוטים עם הנייד כהרגלי בקודש, ובמוצ"ש נסעתי עם החומרים לפדואל לסטודיו של האיש והאגדה - יעקב אסרף. ערכנו, דיברנו, צחקנו, למדנו, יעקב עשה כמה קסמים וסגרנו את הסשן על שני סטייקים ב 00:30 בלילה. התוצאה לפניכם".

"אני באמת מקווה שהשיר יעשה לכם שמח בלב, כי זו לגמרי היתה המטרה. ויאללה, הגיע הזמן שנפזר פה אהבה. תודה לבורא הכל יכול שחיבר אותנו וגרם לכל הדבר הזה לקרות", כך אלוש.