גדעון סער: ''לחסל את הביביזם לפני שיחסל את הליכוד''

יו"ר תקווה חדשה גדעון סער בכנס בתל אביב: "הביביזם הוא פולחן אישיות שמשעבד תנועה פוליטית ומדינה שלמה לאינטרסים אישיים של אדם אחד".

אורלי הררי - ערוץ 7 , ח' בניסן תשפ"א

גדעון סער: ''לחסל את הביביזם לפני שיחסל את הליכוד''-ערוץ 7
כנס תקווה חדשה
צילום: יואב דודקביץ, קמפיין תקווה חדשה

יו"ר מפלגת תקווה חדשה גדעון סער ערך הערב (ראשון) כנס בחירות מסכם בתל אביב, בהשתתפות כלל חברי הרשימה לכנסת ה-24.

"מה לא עשו, מה לא מנסים ועושים, פעם קראו לזה פייק ניוז היום זה שקרים", אמר סער. "מנסים שקרים כשיטת עבודה, זאת הדרך של נתניהו. אנחנו רואים שהייתה צריכה לקום מחדש במדינת ישראל תנועה ליברלית אמיתית שמיוסדת על אהבת המולדת, שמירת הדמוקרטיה, כלכלה חופשית, צדק חברתי- הרבה מאוד ערכים שנשחקו ונרמסו ואנחנו מניפים את הדגלים האלו ויודעים שיש לנו עתיד מפואר ואף אחד לא יכול ולא יוכל לנו."

ח"כ ד"ר יפעת שאשא-ביטון: "אנחנו רואים את בנט ואני לא יודעת מה נתניהו הבטיח לו שביממה האחרונה הוא קצת משתולל בשיח, שוב אנחנו רואים את הילד שבו, מאוד אימפולסיבי, מאוד לחיץ, יורה לכל הכיוונים- ולכן הצבעה לו היא הצבעה לנתניהו.״

בתוך כך, סופה לנדבר, השרה לשעבר מטעם ''ישראל ביתנו'', פרסמה הערב (ראשון) סרטון בפייסבוק שבו היא תוקפת בחריפות את אביגדור ליברמן.

בין היתר סיפרה לנדבר: "איווט מוכן לשבת עם הרשימה המשותפת, הוא דיקטטור והכול עושים לפי דרישה שלו, הוא שונא את כולם ומעביר קולות מימין לשמאל. הוא בחיים לא נתן לנו אישור להעביר חוקים של דת ומדינה, יש לו סלידה מהומואים".

תגובת ישראל ביתנו: ''צר לנו שסופה לנדבר בחרה להמיר כעסים ותסכולים אישיים מכך שלא שובצה לרשימת ישראל ביתנו לכנסת לשקרים והשתלחויות אישיות ביו"ר המפלגה. אנחנו מאחלים לגב' לנדבר בריאות והצלחה בהמשך הדרך''.