בצלאל סמוטריץ' והרב חיים דרוקמן
בצלאל סמוטריץ' והרב חיים דרוקמן צילום: דוברות

כמי שראה כמה וכמה מערכות בחירות, זו אחת מהגורליות ביותר שידעה מדינת ישראל.

יש לנו זכות לגשת באהבה ובאכפתיות ולבחור כדי להשפיע, לא למעננו אלא למען כלל עם ישראל ולהיות שותפים בעיצוב אופיה של המדינה לאור חזון נביאי ישראל וכדי שנממש בה את חלומות הדורות.

זו מהותה של הציונות הדתית. אנו מחנכים את עצמנו ומחנכים דורות של תלמידים שיש בליבם נתינה גדולה לעם ולמדינה, בלימוד התורה, בשירות בצה"ל, בשירות הלאומי ובכל מרחבי חיי המדינה כשכל אלה משתלבים למחוייבות ולרצון להשפיע על דמותה של המדינה שצריכה להיות באופיה מדינה יהודית.

את כל אלה מגשימה ומיישמת מפלגת הציונות הדתית והעומד בראשה בצלאל סמוטריץ', שליח ציבור שכולנו גאים בו שנושא בגאון את דגלי הציבור הדתי לאומי בלא לכוף ראש כנגד המנסים לפגוע ולהחליש את הציבור היקר הזה.

יש הרבה ציונים דתיים בהרבה מפלגות ומקומות, אך מפלגה 'ציונית דתית' יש רק אחת. מפלגה שדואגת לערכי המדינה, למפעלי החינוך והקודש שלה שיוצקים מהות לחוסנה הפיזי של מדינתנו.

הצטערתי לשמוע על כאלה שמנסים לחבל בהצלחת המפלגה ובעוד היא זקוקה לכל קול כדי לעבור את אחוז החסימה, הם מפריחים דברי שווא על כך שהמפלגה עומדת על מספר גבוה של מנדטים.

אני קורא לכל מי שערכי הציונות הדתית וקידומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית חשובים לו, להגיע לקלפי ולהביא עימו חברים ומשפחה ולהשפיע עליהם לתמוך במפלגת הציונות הדתית. כך אני משתדל לעשות בכל השבועות האחרונים. הצלחת מפלגת הציונות הדתית היא הצלחת העם כולו.

זו לא דרך חדשה. אלא דרך חיים ותיקה בה אנו הולכים. בעבר זו היתה מפד"ל וכיום הציונות הדתית, השם אינו משנה. הדרך היא החשובה ואנו דבקים בה ומתפללים לריבונו של עולם להצלחתה.

המאמר פורסם הבוקר בעיתון "ידיעות אחרונות"

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו