סבא, סבתא, דודים ונכדים צחוקים, שירה רמה, כוס של אליהו הנביא. את חוויות ליל הסדר אנחנו לוקחים לכל השנה.

עכשיו עם מוצרי 'אחת! שתיים' של ר. שמאי אפשר גם לדלג על החלק המייגע בתום הסדר ובמקום לשטוף ערמת כלים, להתפנות להמשך שירת 'אחד מי יודע', שיר השירים, או ללכת לישון.

חיה פוקסמן, סמנכ"ל פרסומי ישראל המייצגים את ר. שמאי, התארחה באולפן ערוץ 7, הציגה את שולחן הסדר המפואר שניתן להרכיב מהכלים החד פעמיים של 'אחת! שתיים' וסיפרה כיצד השימוש בכלים האיכותיים שינה את חווית החג של משפחות רבות.

לדברי פוקסמן אפשר להנות מהסעודה בלי להרגיש שפגמנו בחגיגיות, "עבדנו כל כך קשה לפני פסח, נקרענו, יושבים בליל הסדר כמו מלכים. נגמר הסדר - אחת שתיים, הכל בפח והולכים לישון. שילבנו זהב עם צבע שמנת וזה פשוט שולחן מלכים".

בהמשך הסבירה כי הכלים, למרות היותם חד פעמיים, הם חזקים ועמידים גם בפני חום ובלי חשש שישברו.

פוקסמן ציינה כי ייתרון נוסף של מוצרי 'אחת! ושתיים' הוא במחיר, "מחירים שהם שווים לכל כיס. שולחן כזה בסביבות 100 ש"ח גג. כולל הכוסיות, כולל הגביעים, כולל הכל. ב-100 ש"ח אפשר להגיע לשולחן סדר לשישה סועדים. המים ששוטפים את הכלים אח"כ הם כמעט במחיר הזה. זה פשוט מדהים".

ניסים אלחרר, סמנכ"ל ר. שמאי, סיפר על המגוון הרחב של הכלים: "הייתרונות בחד פעמי, מעבר לשולחן המפואר שהוא מתאים לאירוח ולליל הסדר, היתרון הוא שאפשר ל'שחק' במנעד כל כך רחב של דגמים. בערב לערוך זהב, בבוקר לערוך כסף. לגוון עם המפה, הראנר והסכו"ם ועם כל דבר שיש פה על השולחן".

"היופי בחד פעמי זה שאחרי הטרחה של כל החג אנחנו מגיעים לחג ורוצים שיהיה גם יפה וגם קל", מוסיף אלחרר.

סטיילינג ועריכה : מירי ויסנשטרן