ח"כ איילת שקד לערוץ 7: "נתניהו עובד בכל הכוח נגד ימינה"

ח"כ איילת שקד מדברת על תחושות טובות לקראת הבחירות ומתחייבת: לא תהיה רוטציה עם לפיד ולא נשב תחתיו בממשלה.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ט' בניסן תשפ"א

ח"כ איילת שקד לערוץ 7: "נתניהו עובד בכל הכוח נגד ימינה"-ערוץ 7
איילת שקד
צילום: לשכת שקד

ח"כ איילת שקד מימינה נערכת לישורת האחרונה של הבחירות לקראת ההצבעה מחר (שלישי).

"התחושות הן תחושות טובות אבל צריך להבין שנתניהו עובד בכל הכוח נגד ימינה במלוא עוצמת האש שלו ומצליח להשפיע על תודעה של אנשים. אני וקוראת לכל הציונות הדתית על כל גווניה ולכל הימין בישראל תנו לנו את הכוח כדי שנהיה חזקים ומשמעותיים ונקים ממשלת ימין שאכפת לה", אומרת שקד בראיון לערוץ 7.

היא מסרבת להתייחס לתרחישים של הרכבת ממשלה ביום שאחרי הבחירות. "אנחנו לא מתייחסים ליום שאחרי הבחירות. הקווים שלנו הם ממשלה בראשות אדם ימני עם רוב ימני אלה הקווים שלנו".

עם זאת שקד נחרצת מאוד כשמדובר במפלגת יש עתיד והעומד בראשה. "אמרנו חד משמעית שלא תהיה רוטציה עם לפיד ולא נשב תחת לפיד בשום ממשלה. האלטרנטיבה היא נפתלי בנט. הוכחנו שאנחנו נאמנים לערכי הימין וכעת צריך גם כוח פוליטי כדי ליישם מדיניות. אפשר לעשות את גם בממשלה ימנית מלאה וגם בממשלה שרובה ימנית כמו שהיה עד היום בממשלות ישראל. הצלחנו לעבוד גם בתנאים כאלה וגם בתנאים אחרים".

שקד מתייחסת לביטול כתב האישום נגד ראש לשכת עורכי הדין לשעבר אפי נווה. "אני כמובן שמחה שבוטל כתב האישום של אפי נווה. אני כל הזמן אמרתי שפריצה לטלפון סלולרי לאדם זה פשע שדינו מאסר ואסור בשום אופן לפרקליטות להכשיר דבר כזה. טוב שהתיק נסגר".

היא נשאלה כיצד תפעל בנוגע לחוק חזקת הגיל הרך אם תעמוד שוב בראשות משרד המשפטים. "מפלגת ימינה בהובלת מתן כהנא מטפלת בחזקת הגיל הרך. אנחנו אלה שהבאנו את החוק להצבעה בכנסת האחרונה והצבענו בעדו והבאנו לביטול החזקה", עונה שקד.

בסיום הראיון היא מפנה קריאה לבוחרים: "אל תצביעו הצבעות אסטרטגיות כי אז המציאות מתעוותת. אנחנו מייצגים את כל הציונות הדתית ואת כל הציונות החילונית".