לא קל ללכת על שתי רגליים
לא קל ללכת על שתי רגליים צילום: iStock

לפני כשלוש שנים הובאה כלבה פצועה קשה לבית מחסה לכלבים בקליפורניה. הכלבה, שזכתה לשם קורה רוז, נפגעה קשה בתאונת דרכים ולאחר זמן רב של טיפולים חייה ניצלו אך שתי הרגליים הקדמיות שלה נפגעו קשות.

הצוות שטיפל בקורה התלבט מה לעשות עם הכלבה שבקושי יכלה לזוז, ושאף אחד לא רצה לאמץ, עד שהגיעה אליהם משפחת סקאוו. המשפחה התרגשה מסיפור ההצלה של קורה ובהתייעצות עם רופאים החליטה לאמץ את קורה ולהתחיל ללמד אותה ללכת על שתי רגליים בלבד.

תהליך השיקום של קורה הצליח ושיפר את התזוזה וההליכה שלה בצורה משמעותית. קורה התרגלה לזוז בקפיצות קטנות בדומה לקנגרו וכיום היא זזה באופן קבוע על שתי רגליה האחוריות ואף מצליחה לשחק עם שאר הכלבים שבבית.

משפחת סקאוו, המשפחה המאמצת של קורה, מספרת שהיא הכלבה השמחה ביותר מבין חמשת כלביהם ושהיא אוהבת לשחק גם עם בתם הקטנה. הם אפילו בנו לה כיסא גלגלים קטן שיעזור לה ללכת כשכבר נמאס לה לקפוץ.

כיום, קורה מככבת גם בחשבון אינסטגרם מצליח והיא הפכה לסמל של שיקום ועזרה לאחר. בית המחסה שהציל אותה אף מוכר חולצות עם הציור שלה לכיסוי ההוצאות וקורא לכולם להתגבר על הקשיים דרך הדאגה לאחר ולחיות.

קורה היא אולי הכלבה היחידה שיש לה שתי רגליים והיא מצליחה לזוז, אבל מסתבר שהיא לא הכלבה היחידה שלמדה ללכת על שתי רגליים. מוזמנים להתרשם גם מג'יף, הכלב שההליכה שלו על שתי רגליים אפילו זיכתה אותו בשיא גינס.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו