יש לכם שאלות לקראת חג הפסח הקרב ובא?

אתר ישיבה ומכון צורבא מרבנן עורכים כיום משדר מיוחד עם הרב הראשי לישראל, הרב דוד לאו. במהלך השידור הצופים בבית יוכלו להעביר שאלות בשידור חי אל הרב.

תיבת השאלות נפתחה וכבר כעת ניתן לשלוח שאלות אל הרב בקישור כאן כמו כן למי שלא יספיק לצפות בשידור, ניתן יהיה לצפות בשיעור בשידור חוזר.

הרב עזרא כהן מנהל אתר ישיבה מספר, "כבכל שנה ושנה לפני החגים אנחנו באתר ישיבה מרכזים אל מירב המאמצים כדי לאפשר לגולשים בבית שיח ישיר עם גדולי הרבנים על מנת שיוכלו לקיים את הפסח בהידור. גם בשנה שעברה בעיצומו של הסגר הראשון ותחושת אי הוודאות זכינו לשמר את המסורת ולארח את הרב יעקב אריאל והרב אליקים לבנון לשו"ת מיוחד במינו ואנחנו שמחים להמשיך את המסורת המבורכת הזו גם השנה. השנה נפלה בחלקנו הזכות לארח את הרב הראשי לישראל. אתר ישיבה שם לעצמו כערך עליון את המטרה לתת תורה לכל יהודה בכל מקום ואנו מודים על הזכות לעשות זאת כי בשביל זה יש אינטרנט. כמו כן אנו שמחים ומברכים על שיתוף הפעולה עם מכון 'צורבא מרבנן' שסייעו בהפקת האירוע".

ממכון צורבא מרבנן נמסר "ברוך השם גם השנה כבשנים קודמות אנו זוכים לערוך כנס ייחודי המתפרס לאורך שבוע 'שואלים ודורשים בהלכות החג' לתועלת עשרות אלפי לומדי צורבא בארץ ובעולם. שמחים על שיתוף הפעולה המבורך עם אתר 'ישיבה' אשר מנגיש את השיעורים בצורה נפלאה ומקוונת. מזמינים את הציבור הרחב לקחת פסק זמן מההכנות לחג ולהתכונן רוחנית עם שיעורים מגדולי הרבנים והמרצים".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו