חמ''ל ''הליכוד שלי''
חמ''ל ''הליכוד שלי'' צילום: דוברות

ראש מועצת שומרון יוסי דגן מזהיר כי שאננות במחנה הימין עלולה להביא לפינוי ישובים ולנסיגות.

"השילוב של ממשל עוין בארה"ב יחד עם ממשלה בראשות יאיר לפיד עלולה להוביל לנסיגות ועקירות חלילה", אמר דגן.

אתמול הכריז ראש מועצת שומרון על מבצע "מכפילים ב-10 למען השומרון", במסגרתו כל תושב מהשומרון ישכנע עשרה מצביעים מחוץ ליו"ש לצאת ולהצביע למפלגות ימין. המבצע מתקיים באמצעות הטלפון, הזום, והרשתות החברתיות, בשל מגפת הקורונה.

"אנחנו בשומרון במשימה - להוציא את האנשים לקלפי", אומר דגן, "צ'רידי של מצביעים. כל תושב מביא 10 חברים מרחבי המדינה דווקא מחוץ ל'קו הירוק' - כדי שנוכל לבנות ולהכפיל את השומרון פי 10. המטרה להביא ממשלת ימין על מלא, ריבונות על מלא והסדרה של כל ישובי יהודה ושומרון על מלא, יחד כולנו נעשה זאת בעזרת ה'.

''כל תושב יפתח את אנשי הקשר שלו, חברים מהעבודה, מהצבא, משפחה, מכרים ויפעל שהם יגיעו לקלפי ויצביעו ימין. בשומרון ישנם את אחוזי ההצבעה מהגבוהים במדינה, מטרתנו שכך יהיה בכל מעוזי הימין בישראל", הוסיף דגן.

על המבצע הכריז דגן במהלך טקס הנחת אבן פינה לשכונה חדשה ביישוב רבבה, בהשתתפות רה"מ בנימין נתניהו ושרי הליכוד. נתניהו ודגן הניחו במקום אבן פינה לשכונה ע"ש הרב אחיעד אטינגר שנרצח לפני כשנתיים בפיגוע בצומת אריאל.

לאחר מכן המשיך נתניהו ליישוב חוות יאיר שהוסדר לאחרונה, שם נטע עץ יחד עם ראש מועצת שומרון. "אני גאה לטעת את העץ הזה כאן בחוות יאיר אחרי שהתחלנו בהליך ההסדרה של המקום", אמר נתניהו. "אנחנו בונים עוד ועוד בארץ ישראל, אבל אנחנו יכולים לעשות יותר. אחרי הבחירות אנחנו נסדיר את כל ההתיישבות הצעירה, בתנאי שלא תהיה ממשלת רוטציה שתמנע ממנו לעשות זאת".

דגן הודה לנתניהו ואמר "אני מודה לראש הממשלה שסייע להביא להפקדה - השלב הראשוני בהסדרה, את הישובים חוות יאיר ונופי נחמיה, ובזכות זה מחברים אותם כעת לחשמל. יחד איתך נגיע לממשלה של ימין מלא, צריך להסדיר את כל הישובים ביהודה ושומרון".

אמש קיים דגן פגישת חירום עם כל יו"ר ועדי היישובים בשומרון שם סוכם על המבצע ופרטיו. ראשי היישובים נרתמו לגייס את כל תושבי המועצה למיזם. את המבצע מנהלים ראשי סניף הליכוד בשומרון יוני הישראלי ויעקב וינברגר יחד עם סגן ראש המועצה דוידי בן ציון בחמ"ל שפועל מהיישוב הר ברכה.

בתמונה: יוסי דגן ושרי הליכוד במבצע דלת לדלת באשדוד בבחירות הקודמות. צילום: הליכוד שלי - קבוצת ההתיישבות בליכוד.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו