סכו"ם כסוף, צלחות מהודרות ושקופות, גביעים גבוהים וקערות סלט עמוקות יפות. המביט מבחוץ לא יכול היה מתקשה לזהות כי כל הכלים היפים הם חד פעמיים.

מוצרי 'אחת! שתיים' של ר. שמאי קישטו את שולחן האולפן של ערוץ 7 וחיה פוקסמן, סמנכ"ל פרסומי ישראל המייצגים את ר. שמאי, סיפרה על המגוון ועל האיכות שמציעים המוצרים.

לדבריה החוויה שמקבלים משימוש במוצרים היא מושלמת מכיוון שהם עומדים בארבעה קריטריונים חשובים: מחיר שווה לכל נפש, איכות - כלים שאינם נשברים תוך כדי שימוש, יופי - מגוון רחב של צורות וצבעים לכל מה שצריך על השולחן, והכי חשוב - בסוף הכל נזרק לפח.

לדבריה, "לדעתי עוד מעט לא יהיו כלים רב פעמיים", אך עם זאת מציינת שמשום שהכלים כל כך איכותיים יש אנשים שגם שוטפים אותם לשימוש חוזר.

ניסים אלחרר, סמנכ"ל ר. שמאי, סיפר על הסירים החד פעמיים, "זה מוצר בסיסי ונצרך במיוחד בחג כמו פסח ובכל שבת. אחרי שבישלת והעברת את האוכל לשיר בסיום השימוש אפשר לזרוק בלי להתמודד עם העובדה שאסור לשטוף כלים בשבת. לא צריך לגרד את הסיר מיתרות האוכל השרוף".

בהמשך סיפר על המותג 'אחת! שתיים' מבית ר. שמאי וסיפר כי הוא הלך והתפתח במהלך 20 השנים האחרונות תוך הקשבה לצרכים של הלקוחות, וציין כי המוצרים משתרעים מחומרי ניקוי ועד כאמור לכלי אוכל וסירים חד פעמיים.

סטיילינג ועריכה : מירי ויסנשטרן