מרב מיכאלי: זאת רק ההתחלה כאן 11

יו"ר מפלגת העבודה, ח"כ מרב מיכאלי, נאמה באירוע סיכום קמפיין הבחירות שהתקיים הלילה (רביעי) בתל אביב. מדגמי הטלוויזיה מנבאים שישה עד שבעה מנדטים למפלגה.

מיכאלי אמרה כי ''הצליחו לרצוח את יצחק רבין אבל בשום אופן לא הצליחו ולא יצליחו לרצוח את הדרך שלו. אנחנו דיברנו מהרגע הראשון על חזון, חזון של שלום, של ביטחון באמצעות שלום, דיברנו על ביטחון לאומי אבל גם על ביטחון אישי, חברה צודקת, שינוי סדר עדיפויות ועל בית לעם היהודי עם שוויון מלא לכל האזרחיות והאזרחים.

"4 שבועות דיברנו על שוויון, על עובדות ועובדים, על אלימות, על אלימות מינית, על המשפחה, על הדברים שמטרידים את רוב הישראליות והישראלים. הבטחנו וציירנו מה אנחנו נעשה כדי לשנות את החיים של כל אזרחית ואזרח במדינת ישראל ושל מדינת ישראל בכלל, כי זה יכול להיראות אחרת לגמרי, זה יכול וזה יראה אחרת לגמרי, הרבה יותר טוב''.

ח"כ מיכאלי פנתה לתומכיה הרבים: ''חברות וחברים. המדגם שראינו הערב כולנו יודעות ויודעים, שום דבר לא גמור עדיין. שום דבר לא גמור. מפלגת העבודה בראשותי כמו שחזרתי והתחייבתי, תעשה כל מאמץ כדי שכשיש תוצאות אמת אנחנו נחליף בראשות הממשלה את בנימין נתניהו.

''אנחנו הסיעה הראשונה אי פעם במדינת ישראל שהיא שוויונית. שותפות ושותפים אדירים שיהיו חלק מקואליציית השינוי או שיהיו האופוזיציה הטובה ביותר בכנסת. בשני המקרים, זאת רשימה שיחד עם ציבור עצום במדינת ישראל, שרצה ורצתה להצביע לנו, אבל כוחות גדולים בהרבה מאיתנו וחזקים בהרבה מאיתנו משכו אותם בהרבה כיוונים אחרים, אבל בפעם הבאה הם כבר יבואו אלינו''.

''יחד עם הסיעה הזאת אנחנו בונות ובונים מחדש מפלגת שלטון למרכז-שמאל בישראל. חברות וחברים, איש לא האמין ולא האמינה שמפלגת העבודה תחזור בבחירות האלה ותחזור כל כך בגדול וכשהיא התחילה לחזור התברר שהיא עובדה קיימת והיא הכי עדכנית, הכי רלוונטית והכי דמוקרטית. כשכולם הבינו שמפלגת העבודה חוזרת כמו שהיא חוזרת, פתאום שמעתם את כל הבנים מסביב נהיים נורא קורבניים וכולם צעקו גוועלד, אבל אנחנו סיימנו להיות קורבניות. אנחנו סיימנו להיות קורבנות. אנחנו עומדות ועומדים על הרגליים, בגב זקוף ובראש מורם אנחנו אומרות ואומרים את האמת. ואנחנו נמשיך להגיד לציבור הישראלי את האמת כי הציבור הישראלי רוצה אמת ועם האמת הזאת אנחנו נבנה מחדש את מדינת ישראל ואת החזון הציוני שהימין הרחיק אותנו ממנו בצורה מסוכנת.

''מפלגת העבודה חוזרת לדרך רבין, חוזרת לבנות את החזון הציוני, ואנחנו חברים, גם אם זה ייקח קצת זמן, אנחנו בונות ובונים מהתחלה, מהבסיס ברצינות, במקצועיות, במסירות ובנחישות אנחנו ננצח'', אמרה מיכאלי.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו