בני גנץ: לוחם הייתי, לוחם נשארתי, לוחם אשאר כאן 11

שר הביטחון ויו"ר כחול לבן בני גנץ נאם הערב (שלישי) בכפר המכביה לאחר פרסום תוצאות המדגמים, ולפיהם מפלגת עומדת על שבעה מנדטים.

גנץ הכריז: ''אני אוהב את ישראל. תמיד התגייסתי ותמיד אתגייס כדי לשרת אותה. תמיד אשים ותמיד נשים את ישראל לפני הכל. שירתתי בצה''ל כמעט 40 שנה ובשנתיים האחרונות אני משרת את המדינה יחד אתכם בשדה הפוליטי.

''כשאתה אוהב את המדינה כשאתה נלחם למענה אתה לא שומע את רעשי הרקע אתה לא מריח את הטינופת ואתה ממש לא עוסק בטפל. היו מי שהספידו וסיכמו. אני בחרתי, אנחנו בחרנו להילחם.
לוחם הייתי, לוחם נשארתי, לוחם אשאר''.

גנץ הדגיש: ''אני כאן כדי לשרת את ישראל ולהיות חלק מההנהגה שלה. בשעה הזו התוצאות עדיין אינן בהירות מספיק ואני מציע לכולם להתאזר בסבלנות עד לתוצאות האמת אבל דבר אחד אני יכול להבטיח לכם. עם חבריי יחד איתי נמשיך להיאבק על ערכינו ועל אחדות החברה הישראלית נמשיך לעשות הכל כדי להגן על הדמוקרטיה לשמור על הביטחון נתרום לשיקום הכלכלה הבריאות והחינוך ולהוביל לשלום פנימי בתוכנו כדי שנהיה חזקים מול אויבנו כפי שכתבתי היום בכותל הבא שלום עלינו ועשה שלום בתוכנו.
חברים.

לדבריו, ''עוד תגיע העת לסיכומים אך בלילה הזה אני מבקש להודות ולהודות קודם כל למאות אלפי המצביעים שנתנו אמונם בדרך הממלכתית של כחלב. להודות לכל אלה שלא חדלו להאמין לרגע לכם להודות לכם שנאבקתם איתי בשוחות כנגד רוחות רעות מתוך הממשלה ולצערי גם משותפים פוטנציאליים בגוש שבמקום לעזור למאבק פעלו בצורה חסרת אחריות בצורה שאני מאוד מקווה שלא תביא להמשך שלטונו של נתניהו.

''מבקש להודות לנבחרת כחלב שנשארת נאמנה לדרך כבר שנתיים. מבקש להודות בשמכם ובשמי להודות לכל צוות הקמפיין בראשותה של מעיין. מאוד מאוד חשוב לכל הפעילים והמתנדבים שלנו שהיו ברגעים הטובים ונשארו ברגעים הקשים, זה מעיד עליכם המון ואני מבקש להגיד שוב תודה למצביעים שלנו. ולמשפחתי- רויטל, נדב, נגה, ניר ונעם: אני מתנצל על הקושי הגדול שעברתם ויודע שאתם מאמינים בדרך שלנו.

''חברים, עברו שנתיים בפוליטיקה למדנו דבר או שניים ולכן אנחנו נמתין לתוצאות האמת. ואני אומר לכם שאני מתכוון לעשות את כל מה שביכולתי על מנת לאחד את גוש השינוי הזה ולהוביל לממשלה אחרת ואנחנו נושיט יד בדיוק כפי שהבטחנו לחברים לגוש השינוי. לכל מי שיוכל להציע החלפה של נתניהו. ואם חלילה חוסר ההכרעה אותו ראינו על המסך יביא אותנו לבחירות חמישיות חבריי ואני יחד איתכם נעמוד כחומה בצורה נשמור על הדמוקרטיה הישראלית כפי שעשינו עד היום כפי שתמיד נעשה''.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו