יהודה ולד מסופק מהתוצאה יהונתן גוטליב

מנכ"ל מפלגת 'הציונות הדתית', יהודה ולד, שמח מההישג של מפלגתו - שישה מנדטים בכנסת ה-24. בשיחה עם ערוץ 7 אמש (שלישי) במטה 'הציונות הדתית' הוא בירך על האמון שקיבלו מהציבור.

"בעזרת ה' שהתוצאות האלה יתחברו לתוצאות אמת, שיתנו קודם כל ממשלת ימין יציבה וטובה", אמר ולד לערוץ 7.

"ברוך ה', אנחנו מאוד שמחים שיש מפלגה דתית לאומית בכנסת ישראל", הוסיף. "אנחנו רואים שהציבור נתן בה אמון, אנשים שרוצים שתהיה דרך, שתהיה מחויבות, ציבור נפלא".

"אנחנו בשנה האחרונה עשינו מסע גדול בציונות הדתית וגם במערכת הבחירות עבדנו הרבה כדי לגעת בשטח, לגעת באנשים, לחבר את החיבורים", ציין.

"אנחנו ב"ה עברנו את אחוז החסימה, הכנסנו כמות נציגים יפה לכנסת ישראל. אני מאמין שהרוח הזאת היא רק ההתחלה למשהו אמיתי שממשיך בכנסת ישראל".

על הריצה המשותפת עם מפלגות 'עוצמה יהודית' ו'נעם' אמר ולד: "אנחנו רצנו כבלוק טכני עם עוצמה ועם נעם. אל המשא ומתן הקואליציוני נגיע כמה שיותר חזקים. נעבוד בכנסת ישראל בשם הערכים שרצנו איתם. יש הרבה דברים שאפשר לעשות יחד, גם עם מפלגות נוספות בגוש הימין. בסוף בשביל זה נבחרנו. יש לנו מחויבות גדולה לערכים. אנחנו עבדים של עם ישראל".

מיכל וולדיגר במטה הציונות הדתית יהונתן גוטליב

יצחק וסרלאוף במטה הציונות הדתית יהונתן גוטליב

יו"ר מפלגת הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ' הגיב הלילה (רביעי) לתוצאות המדגמים המנבאים שישה מנדטים למפלגתו.

"זכינו לאחדות גדולה מאוד - בציונות הדתית, עם ציבור חרדי גדול, עם חסידי חב"ד, עם עולם גדול ונהדר של תשובה", אמר סמוטריץ'. ''ההישג הזה הוא תוצאה של החיבור הזה. אנחנו מקווים שהתוצאות הכלליות יבשרו על רוב למחנה הלאומי-אמוני במדינת ישראל".

יעל מנסור, ראש מטה צעירות הציונות הדתית יהונתן גוטליב

עו"ד איתמר בן גביר, מספר 3 ברשימת הציונות הדתית, אמר בנאומו: "אני לא מאלה שאומרים משהו אחד לפני הבחירות ואחר כך משהו אחר. מעוניין ברפורמה במערכת המשפט, אני רוצה בית משפט אבל גם יועץ משפטי שלא יהיה חזק יותר מראש הממשלה".

''יש לי חלום שמערכת המשפט שלנו תעבור רפורמה. יש לי חלום שחיילי צה"ל יחיו במדינה שנותנת להם גיבוי", הוסיף בן גביר והודה לרב דב ליאור, למייסד ארגון להב"ה בנצי גופשטיין ולפעיל הימין ברוך מרזל. "אני מקווה ששפי פז תוכל לחיות כאן בביטחון ולא לפחד".

צפו: ריקודים במטה הציונות הדתית יהונתן גוטליב

עו"ד שמחה רוטמן, מספר 4 ברשימה, אמר לערוץ 7: ''תוצאות המדגם מאוד יפות ומשמחות. מקווים שעוד ישתפר אבל בוודאי שגם עם התוצאות האלה אנחנו שמחים. הסיבה האמיתית שיצאנו למסע הזה היתה בשביל סיכוי אמיתי לממשלת ימין. זה בהישג יד. המספרים מראים את זה ואנחנו מקווים מאוד שזה מה שיקרה".

שמחה רוטמן: שמחים בתוצאות, ממשלת ימין בהישג יד

מועמדת ''הציונות הדתית'' אורית סטרוק אמרה לערוץ 7: ''אנחנו שמחים מהמדגמים, בסך הכל אנחנו מרגישים הרבה זמן שיש ציבור גדול שצמא לזקוף את הראש, לזקוף את הקומה, להרים ברמה את הדגלים שלנו בלי להתבייש, פשוט להגיד את האמת שלנו שבאה מתוך תורה ואהבת ארץ ישראל''.

רחל צינקין במטה הציונות הדתית יהונתן גוטליב

אליהו עטיה במטה הציונות הדתית יהונתן גוטליב

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו