ריבלין לחיילים במחו"ה אלון: אני מצדיע לכם

נשיא המדינה הרים כוסית לרגל חג הפסח עם חיילי בסיס מחו"ה אלון ואיחל חג פסח כשר ושמח לכל העם בישראל

אורלי הררי - ערוץ 7 , י"א בניסן תשפ"א

ריבלין לחיילים במחו"ה אלון: אני מצדיע לכם-ערוץ 7
הרמת כוסית מקוונת
צילום: עמוס בן גרשום/ לע"מ, דובר צה"ל ואורי בוזגלו

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין קיים הרמת כוסית לכבוד חג הפסח עם חיילי קורס "תג"ת"- תעודת גמר תיכון ומפקדיהם בבסיס מחו"ה אלון.

הקמת הכוסית נערכה באמצעות שיחת וידאו בשל תנאי מזג האויר הקשים שמנעו את הגעתו של הנשיא. בהרמת הכוסית השתתפו ראש אכ"א אלוף יניב עשור וקצין חינוך ראשי תת-אלוף אופיר ליויוס.

"על אף שנבצר ממני להיות איתכם בשל מזג האויר הסוער, אני איתכם בכל ליבי, חג פסח כשר ושמח יקיריי לכם ולבני משפחותיכם ולכל העם בישראל״, אמר הנשיא לחיילות והחיילים.

״פסח מסמל את יציאתנו מעבדות לחירות. הקורס הזה מבטא במידה רבה יציאה מעבדות לחירות. הוא מאפשר לכם להשלים את לימודיכם ולקבל תעודת גמר," הוסיף הנשיא ואמר לחניכי הקורס: "התעודה שתקבלו תפתח עבורכם דלתות חשובות בשוק התעסוקה, ותהווה הזדמנות לרכוש השכלה גבוהה. לרבים מכם יש סיפור חיים מורכב, נסיבות שמנעו מכם לסיים 12 שנות לימוד. אתם לא וויתרתם, לקחתם את עתידכם בידכם, וקיבלתם החלטה להשלים את לימודיכם. זוהי החלטה אמיצה וחשובה ואני מצדיע לכם.״

הנשיא הודה למפקדים ולמפקדות, למורים, לחיל החינוך והנוער, ולכל המשתתפים הלוקחים חלק בעשייה ומקדישים מעצמם למען החיילים ואיחל להם ולכלל אזרחי ישראל חג פסח כשר ושמח.