חיי פאר
חיי פאר צילום: iStock

כולם אוהבים את חיות המחמד שלהם, אבל יש כאלו שאוהבים קצת יותר מאחרים. מסתבר שלא רק בני אדם מחזיקים בסכומים דמיוניים- גם חתולים, כלבים ואפילו תרנגולים יכולים להרוויח מיליונים בשנה.

כוכבת האינסטגרם

אוליביה בנסון היא אחת מהחתולות של הזמרת טיילור סוויפט והיא מרוויחה בהתאם. בעקבות תמונות רבות שלה שסוויפט העלתה לאינסטגרם, אוליביה התפרסמה והשתתפה כבר במגוון פרסומות, ביניהם אפילו פרסומת לקוקה קולה. לפי ההערכות, אוליביה מחזיקה בהון של כ97 מיליון דולר, קצת פחות מההון של סוויפט עצמה שמסתכם ל365 מיליון דולר.

העשירה הזועפת

החתולה טרדר סוס היא אולי החיה היחידה בעולם שהרוויחה את כל כספה בזכות עצמה. טרדר זכתה לכינוי החתולה הזועפת (Grumpy Cat) בעקבות הפרצוף הזועף הקבוע שלה, והפכה במהירות לכוכבת רשת ולסמל של אדישות ושל אנשים שלא נהנים משום דבר. היא הפכה לאחד הממים המפורסמים בעולם והפרסום שלה הוביל אותה לפרסומות בטלוויזיה ולהכנסות של מאות מיליוני דולרים בשנה. טבתה בונדסן, הבעלים של טרדר, התפטרה מעבודתה כמלצרית בעקבות ההצלחה של החתולה ועברה לעבוד יחד איתה במשרה במלאה.

התרנגולת עם ביצי הזהב

ג'יגו היא תרנגולת שהייתה שייכת למיילס בלאקוול, איש עסקים בריטי שככל הנראה אהב אותה מאוד. מיילס החליט להוריש לה לא פחות מאשר 15 מיליון דולר בצוואה אותם כנראה היא מבזבזת בעיקר על אוכל. לא ידוע הרבה על ג'יגו אבל ככל הנראה היא נמצאת במקום מוגן עם שומרים שיגנו עליה מפני חוטפים אפשריים.

מה תקנה התרנגולת העשירה בעולם?
מה תקנה התרנגולת העשירה בעולם? צילום: iStock

גונתר הרביעי- העשיר בעולם

גונתר אולי נראה כמו כלב פשוט, אבל למעשה הוא הכלב העשיר ביותר בעולם עם כ400 מיליון דולר בחשבון הבנק. הכל התחיל כאשר אביו של גונתר, גונתר השלישי, הגיע אל אישה אלמנה עשירה בשם קארולטה לייבנשטיין שהחליטה להעניק לו בצוואה כמאה מיליון דולר. הכספים הופקדו אצל האפוטרופוס של גונתר שהשקיע אותם בחכמה והצליח להכפיל ואף לשלש אותם עד לסכום של למעלה מ300 מיליון דולר. גונתר השלישי האריך ימים ונפטר וכיום הכספים הועברו לבנו גונתר הרביעי שחי באחוזה מפוארת יחד עם צוות של עוזרים ואנשי משק.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!