משה פייגלין
משה פייגלין Photo by Tomer Neuberg/Flash90

יו"ר מפלגת "זהות" שלא התמודדה בבחירות האחרונות, ח"כ לשעבר משה פייגלין, פרסם הבוקר (חמישי) פוסט בפייסבוק תחת הכותרת "קדימה מנסור".

"יו"ר רע"מ, מנסור עבאס, ראוי בעיני הרבה יותר מיו"ר מפלגת העבודה, מרב מיכאלי", פתח פייגלין, "שניהם אינם אוהדים גדולים של הגדרת ישראל כמדינה יהודית, אבל עבאס מסתפק בפירוק המסגרת הלאומית שלנו, בעוד שמיכאלי ממשיכה הלאה לפירוק המסגרת המשפחתית".

"הסכנה הגדולה במיכאלי היא היושר שלה. היא מתכוונת לכל מילה וחיה את עקרונותיה. מתוך בחירה, אין לה המשך בחייה הפרטיים, ומי שבחר בה, מוותר על המשך חיינו הלאומיים", תקף.

לדברי פייגלין, "מספר הנישאים בקרב צעירים חילוניים ירד בעשור האחרון ב- 60% ובעקבות כך, צנחה כמובן גם הילודה. מפלגת העבודה, המפלגה שהקימה את המדינה, נושאת כיום ברחמה, אידאולוגיה מסוכנת ומתועבת של ריקבון אישי, משפחתי, חברתי ולאומי. עבאס לעומתה, מתוק מדבש..."

"הוא צודק בגישתו כלפי הטרור - אין באמת דבר כזה טרור - מלחמה היא מלחמה ואם צד אחד בוחר להרוג אזרחים, אז אלו הכללים", הוסיף. "הבעיה אינה הירי על שדרות, הבעיה היא שאזרחי עזה יושבים לבטח כשזה קורה - בגלל שהישראלים בחרו להאמין בגברת בנסודה שירדה אלינו מהאג, במקום במשה רבינו, שירד מהר סיני".

"עבאס צודק גם כשהוא שולל את ישראל כמדינה יהודית. כל השמאל האמיתי כבר מזמן שם (הקשיבו היטב לפודקאסט שלי עם גדעון לוי). מה חשבתם? שאם תמציאו לעצמכם זהות לאומית (ישראלית) במקום זהותכם הדתית (היהודית) אז תוכלו לכפות אותה על הערבים? עבאס לא מוכן לקבל את הזיוף הזה, אבל מוכן לעשות אתכם עסקים לטובת בני עמו. יאללה - לכו על זה. הוא הרבה פחות מסוכן ממיכאלי. הרבה יותר ישר מאלוף השנאה והשיסוי - ליברמן. ואני יכול לחשוב על עוד כמה פוליטיקאים שאני מעדיף אותו על פניהם", סיכם.

"רציתם מדינה 'ישראלית' במקום 'יהודית' (מה שמכונה בלשונכם המכובסת 'יהודית ודמוקרטית') - אז קיבלתם. קדימה מנסור", חתם פייגלין