כדורגל בעידן קורונה
כדורגל בעידן קורונה iStock

הרצף השלילי של נבחרת ישראל בכדורגל נמשך. הפעם האחרונה בה פתחה נבחרת הכדורגל של ישראל את קמפיין מוקדמות גביע העולם עם ניצחון היה בשנת 2,000, אז גברה בתוצאה 0:2 על ליכטנשטיין החלשה.

מאז, קצת יותר מ-20 שנה וכלום לא השתנה, כשהערב (חמישי) פתחה הנבחרת הישראלית את קמפיין מוקדמות המונדיאל 2022 ברגל שמאל עם הפסד לנבחרת דנמרק בתוצאה 2:0.

למעשה, למעט 17 דקות בפתיחת המחצית השניה, הפערים בין שתי הנבחרות נראו למרחוק, כאשר גם המערך וההרכב הפותח התמוהה של הנבחרת הישראלית הם שעמדו לרועץ.

20 הדקות הראשונות של המשחק הערב מול האורחים מדנמרק היו בשליטה חד-צדדית של האורחים. בדקה ה-13 כבש חלוץ ברצלונה ונבחרת דנמרק מרטין ברייתווייט את הראשון של האורחים כשהקפיץ מעל אופיר מרציאנו, שוער נבחרת ישראל בלי קושי.

המחצית השניה נפתחה בלחץ ישראלי לאחר חילופים טובים וכשמעל כולם בלט מנור סולומון הצעיר, אך משלא הצליחו לכבוש בצד אחד, שילמו על כך את המחיר בצד השני. דווקא אז, טעות קשה בהגנת ישראל איפשרה לאורחים מדנמרק לכבוש את השני שלמעשה גמר את המשחק.

לשחקני הנבחרת הלאומית לא נותר עוד אוויר ורוח וכך גם הייתה תוצאת הסיום. ישראל נעצרת אחרי 12 משחקי בית רצופים בהם היא מצאה את הרשת ופותחת קמפיין מוקדמות נוסף בלי ניצחון.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו