7 בום: ניצחון ראשון להפועל ת"א

לראשונה מאז מונה למאמנה, הפועל ת"א רשמה ניצחון תחת אימונו של דני פרנקו וקטעה רצף של 7 הפסדים בערב מרגש ולעיניי אוהדיה

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ב בניסן תשפ"א

7 בום: ניצחון ראשון להפועל ת"א-ערוץ 7
מדר חוגג הערב סוף סוף ניצחון
צילום: ברני ארדוב, מנהלת הליגה

ערב היסטורי בהיכל שלמה, הדרייב-אין שבתל אביב. לראשונה מזה שנה שיחקה הערב (חמישי) הפועל תל אביב לעיניי קהל אוהדיה. לראשונה מזה 8 משחקים ובפעם הראשונה מאז מונה למאמנה, ניצחה הפועל תל אביב תחת אימונו של דני פרנקו.

ערב שהתחיל עם חזרת 1,000 אוהדים ליציעי הפועל ת"א ונמשך עם טקס לזכרו של אורי שלף ז"ל, מנהל הפועל תל אביב שנפטר לפני 6 שנים, הסתיים עם ניצחון בכורה תחת אימונו של דני פרנקו וראשון מזה 8 משחקים בליגת העל בכדורסל.

האדומים מת"א גברו באולמם הביתי על הפועל אדומה אחרת, זו מבאר שבע, בתוצאה 86:95 ופתחו פער של ניצחון משתי יריבותיה במאבק נגד הירידה. עד כדי כך היו חשובים האוהדים לאדומים מת"א.

למעשה, האדומים הובילו לאורך כל הדרך וסוף סוף הצליחו לשמור על היתרון, זאת למרות ניסיונות קאמבק של האורחים מבירת הנגב. הרכש החדש ג'יימס יאנג, בהופעת הבכורה שלו בבית היה משמעותי עבור האדומים מת"א כמו גם בר טימור וים מדר שיצרו נקודות לעצמם ולאחרים.

באר שבע? זו ממשיכה להציג יכולת רעה בחוץ ושונה לגמרי מזו שהיא מציגה במשחקי הבית שלה, כשהיא עם 30% הצלחה בלבד בחוץ. ההפסד הערב מרחיק אותה מחלום הבית העליון ויתרון הבייתיות ברבע הגמר, כאשר עד סיום הסיבוב מחכים לה משחקים כמעט מול כל קבוצות הצמרת. זה לא יהיה קל יותר.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il