יהודה ולד
יהודה ולד צילום: דוברות

ששרו את התקווה - הבמה באירוע סיכום מערכת הבחירות של מפלגת הציונות הדתית היתה מלאה. אנשים רבים שהיו חלק מהניצחון הזה עמדו עליה, תמהיל מיוחד ויוצא דופן.

רבנים, ראשי ישיבות ,חברי גרעינים ותנועות נוער, שפי פז ואנשי דרום תל אביב, חסידי חב"ד, חרדים, גברים, נשים ונוער, כאלו עם כיפה ואלו שעם כיפה שקופה, הרבה אנשים טובים - עמך ישראל.

וזה לדעתי הסיפור כולו. זו לא מפלגה של איש אחד או חבורה מנצחת. זו מפלגה כלל ישראלית אמיתית.

כי הדרך של הציונות הדתית איננה מצומצמת או כפי שיש המנסים לתייג אותה - כזו שדואגת רק למגזר אלא היא מקדמת ערכים שמשפיעים טוב לכל עם ישראל. ועל הבמה היו המון אנשים שמחוייבים ומאמינים בדרך הזו ומרגישים חלק ממנה.

יצאנו לדרך מתוך אמונה גדולה שחייבת להיות בכנסת ישראל שמחוייבת לתפקיד ההיסטורי של הציונות הדתית – לתת נשמה למדינה.

אנו לא מתחילים משהו חדש, אלא ממשיכים משהו אמיתי. משהו שמחזיר את גאוות היחידה לציבור גדול שמאמין בעם ישראל, ארץ ישראל ותורת ישראל.

אנו לא עמדנו שם לבד על הבמה אלא עם דורות של מאמינים. מתלמידי הגר"א עם חלומם הגדול, עם הרב אלקלעי והרב קלישר ומבשרי ציון, חלוצי העלייה הראשונה והשנייה, מייבשי הביצות, אנשי המחתרות, לוחמי מלחמות ישראל, בוני ההתיישבות והמתנחלים בכל מרחבי ארצנו בגליל, בנגב וביהודה ושומרון, תלמידי הישיבות ולומדי התורה אנשי הגרעינים התורניים, בני ובנות המכינות והמדרשות, חניכי ומדריכי תנועות הנוער אנשי החסד והצדקה, עמך ישראל בכל מרחבי ארצנו.

היה איתנו כל מי שמאמין בדרך. כל מי שמחוייב לערכים ,כל מי שקורא בשם ה' על מפעל התחייה הלאומית.

תוצאות הבחירות עם מעל 225,000 מצביעים הם הוכחה לאמון הרב שקיבלנו הן בציונות הדתית והן בחיבורים עם מגזרים נוספים ואהובים.

אחוזי ההצבעה הגבוהים בערים הטבעיות ובמרכז הארץ מעידים שהמפלגה איננה רק של גוון אחד בציונות הדתית או של מגזר מסויים אלא מאחדת לתוכה ציבור רחב ומגוון שנאמן לאותם ערכים העומדים ביסוד חייו.

זוהי רוח גדולה שיש לה היום בית פוליטי. אנו מודים למאות אלפי התומכים ומתפללים לקב"ה שנהיה ראויים לשרת את עם ישראל בממשלת ימין לאומית שתקום. שכל מעשינו ימצאו חן ושכל טוב בעיני אלוקים ואדם.

יהודה ולד הוא מנכ״ל מפלגת הציונות הדתית

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו