מוכנים לקליטת המטיילים
מוכנים לקליטת המטיילים צילום: דוברות מתפ״ש

יחידת קמ״ט חקלאות במנהל האזרחי הובילה שורה של פעילויות ניקיון במספר רב של יערות ברחבי יהודה ושומרון, ביניהם: שקד, דותן, תקוע, אלון מורה ועוד, זאת לקראת חג הפסח ולרווחת הציבור הרחב אשר צפוי לפקוד את היערות ואתרי שמורות הטבע בחול המועד.

במסגרת הפעילויות אשר התקיימו בשבועות האחרונים, ביצעו אנשי היחידה איסוף של זבל ממספר חניונים ומוקדים ביערות, וכן גיזום עצים, הצבת שולחנות נוספים בחניונים, צביעת שולחנות ישנים והתקנת שלטי הכוונה ומידע לציבור.

ביום שני הקרוב, ולמשך כל חול המועד, יבוצעו עבודות ניקיון בנחל שכם ונחל תאנים בהובלת יחידת קמ״ט איכות הסביבה במנהל האזרחי, בשיתוף המועצות הפלסטיניות המקומיות. פעילות זו מצטרפת גם היא לשורת פעילויות שהובילה היחידה, למען שמירה על הסביבה ועל הטבע, שכללו בין היתר: טיפול מונע שריפות ביערות, ניקוי צידי הדרכים ועוד.

קמ״ט חקלאות במנהל האזרחי, סמיר מועדי, מסר: ״נוכח ההקלות בהגבלות של משרד הבריאות, אנו עדים בתקופה האחרונה לעלייה ניכרת בקליטת קהל ביערות, והמספרים עתידים לעלות בחול מועד פסח הבא עלינו לטובה. מתוך כך, פעלנו בשבועות האחרונים על מנת לוודא כי היערות והחניונים נקיים ונעימים לרווחת קהל המבקרים. אני קורא לכולם להגיע ולטייל בחיק הטבע, ולשמור עליו נקי למען הדורות הבאים. בהזדמנות זו אאחל לכל עם ישראל חג שמח ובריאות איתנה״.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו