פתאום הילדים אוהבים ללמוד היסטוריה

שיעור היסטוריה לא חייב להיות משעמם. בפסח אפשר ללמוד על העבר במשחק דרך המסכים ודרך הרגליים בחוויה מהנה לכל המשפחה.

בשיתוף 'בריחה אל העבר' , ט"ז בניסן תשפ"א

לפרטים נוספים - לחצו כאן

מזג האוויר הנעים של חול המועד יחד עם הפתיחה הרחבה לאחר סגרי הקורונה מזמין את המשפחות לצאת לאטרקציה.

רשת משחקי הטאבלטים 'בריחה אל העבר' מאפשרת שילוב של חוויה משפחתית יחד עם לימוד היסטוריה ושימוש במסך. הפעילות מתרחשת בחול המועד פסח בצפת, זיכרון יעקב, בית שאן ובאר שבע, בנוסף לפעילות שממשיכה בגדרה וברובע היהודי בירושלים.

'בריחה אל העבר' הינו 'משחק בריחה' אינטראקטיבי בו בעזרת טאבלטים ומפה עתיקה יצטרכו המשתתפים להתקדם בסמטאות הרובע, לפענח חידות ואתגרים שונים, ותוך לימוד וחוויה להצליח לפענח את הקוד שיפתח להם את התיבה האבודה, פתיחת דלתות אל העבר באמצעות קוד סתרים, משימות ODT קבוצתיות, משחקי חשיבה על מסכי מגע ועוד הפתעות.

"מי שמחפש אתגר מחשבתי, יחד עם ערך היסטורי וחיבור למורשת, וחוויה טכנולוגית ייחודית ימצא את מבוקשו במשחק 'בריחה אל העבר'", אומרים איתי גרנק ואביטל סלע, הבעלים של המשחק, "זוהי הזדמנות נפלאה לצאת כל המשפחה בחג החנוכה לאתרי מורשת בשטח פתוח עם המשפחה הגרעינית ולהנות מארץ היפה שלנו בשילוב טכנולוגיה מעולה ומשחק חווייתי שבנינו".

ערוץ 7 פגש את משפחה באמצע המשחק. אם המשפחה אמרה "אני רוצה שהילדים שלי ידעו היסטוריה וילמדו בדרך שמעניינת אותם, דרך מסכים. אחלה פעילות - גם פעילות גופנית גם משתמשים במסך שהבנות שלי שלוטות בזה".

נעה שרמן גולדפינגר, מנהלת מוזיאון גדרה, ציינה המשחק ושיתוף הפעולה עם 'בריחה אל העבר' משלים את החוויה למשפחות.

ניתן להזמין כרטיסים רק מראש ברכישה מוקדמת בתעריף רכישה מוקדמת לכרטיס משפחתי במקום 220 ש"ח רק 180 ש"ח.

לפרטים נוספים - לחצו כאן