בצלאל סמוטריץ
בצלאל סמוטריץ ערוץ 7

העיתונאי ברק רביד תקף וזלזל היום (שני) ברב חיים דרוקמן ויו"ר 'הציונות הדתית' ח"כ בצלאל סמוטריץ' השיב לו.

הרב דרוקמן אמר בראיון לאריה גולן ב'כאן חדשות' כי "30 מנדטים נתנו לליכוד, פי 5 ממה שנתנו לאחרים. איך אפשר להגיד שזה לא רצון העם?" והוסיף לאחר מכן, "אדם יקר ואחראי כמו גדעון סער צריך לוותר על העיקרון שלו למען העם. למען מפלגה ברוח שהוא רוצה שתהיה".

רביד שיתף את דבריו של הרב דרוקמן בראיון וכתב בחשבון הטוויטר שלו: "אני מקווה שדרוקמן מבין בתורה יותר מאשר בשיטת המשטר בישראל".

כאמור, ח"כ סמוטריץ' השיב לו. "הרב דרוקמן מבין, כמובן, הרבה מאוד בתורה (ולא זקוק לאישור על כך לא שלי ולא של עיתונאים כמו רביד), אבל אם לשפוט לפי ההספק והיקף העשיה, המפעלים וההשפעה שלו ממרום כמעט תשעים שנותיו ואלפי תלמידיו, הוא כנראה מבין גם בעולם המעשה פי כמה וכמה מרביד ועוד כמה עיתונאים יהירים ושחצנים כמוהו", כתב.

הבוקר קרא הרב דרוקמן ליו"ר 'תקווה חדשה' גדעון סער להצטרף לממשלת ימין. "זה בידיו להחליט", אמר הרב דרוקמן. "בישראל יש נדרים, אפשר להתיר נדר. באותה מידה יכול גדעון סער לבוא ולומר, ואני חושב שהוא צריך לעשות את זה, שלמען עם ישראל, למען עתיד ההתיישבות בארץ ישראל, למען כל הערכים שהוא מאמין בהם - אין לו ברירה עכשיו והוא מצטרף לממשלת הימין".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו