סנטימטרים ספורים מהריאות
סנטימטרים ספורים מהריאות צילום: iStock

קנת ריאן בן ה-25 מהפיליפינים נדהם לגלות בימים האחרונים שהכאבים הקבועים שהיו לו בחזה נבעו ככל הנראה מסכין שתקוע בתוכו כבר למעלה משנה.

ריאן, שרצה להתקבל לעבודה במכרה, עשה בדיקה שגרתית הכוללת צילום רנטגן של הריאות, וגילה לתדהמתו שהצילום חשף להב של סכין באורך של כ11 ס"מ שתקוע עמוק בתוך בית החזה שלו.

לדברי ריאן לפני כשנה הוא הותקף בידי קבוצת שודדים שהפילו אותו מעל האופנוע שלו. לאחר התקיפה הוא הובהל לבית החולים ולטענתו הוא לא זכר דבר מרגע שנפל לאדמה. הוא מספר שבשנה האחרונה היו לו כאבים בחזה בלילות הקרים ובעיקר בחודשי החורף, אבל הם לא היו מספיק חזקים בשביל שיילך לבדוק את העניין אצל הרופא.

ככל הנראה, הרופאים שהצילו את חייו לא הבחינו בלהב הסכין שנשאר תקוע בתוך בית החזה שלו ושיחררו אותו כאשר הסכין במרחק של סנטימטרים ספורים מהריאות.

בינתיים, ריאן לא יכול להתקבל לעבודה במכרה והוא מחכה לניתוח שיוציא ממנו את הסכין באופן סופי. ריאן מסרב לתבוע את בית החולים שהתרשל בהוצאת הסכין מגופו והוא אף מסרב להזכיר את שם בית החולים לאחר שהצילו את חייו.

ריאן פרסם את הסיפור שלו בתחנת הרדיו המקומית וברשתות החברתיות כשהוא מבקש עזרה מהציבור בהוצאת הסכין מגופו. ונראה שאם יש משהו שאפשר ללמוד מהסיפור של ריאן הוא שלא כדאי להתעלם גם מכאבים קלים.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!