חולמים להתמקצע בעיצוב? הגרלת על קורס במתנה מבית 'פרוג'

בימי חול המועד מתקיימות מדי יום הגרלות במגוון פרסים שווים, ביניהם חופשות ושוברי מתנה במגוון עסקים מותאמים לציבור הדתי.

מועדון שווה , י"ז בניסן תשפ"א

חולמים להתמקצע בעיצוב? הגרלת על קורס במתנה מבית 'פרוג' -ערוץ 7
לימודי עיצוב
istock

סדרת הגרלות מועדון הצרכנים החדש 'שווה' מבית ערוץ 7 בעיצומה. בימי חול המועד מתקיימות מדי יום הגרלות במגוון פרסים שווים, ביניהם חופשות ושוברי מתנה במגוון עסקים מותאמים לציבור הדתי.

הערב , תתקיים הגרלה נוספת בסדרת ההגרלות. במסגרת ההגרלה יקבלו הזוכים מלגת לימודים ב'פרוג' – בית הספר המוביל ללימודי עיצוב, גרפיקה וצילום.

הלימודים, בשווי 2500 שקלים חדשים, תאפשר לזוכה ליהנות משלל קורסים וסדנאות מבית 'פרוג': עריכת וידאו מתקדמת, עיצוב גרפי ברמה גבוהה, צילום לסוגיו ועוד.

אמש התקיימה ההגרלה על חבילת נופש זוגית בחו"ל זכתה איריס סולומון

הגרלה נוספת שתיערך מחר, תעניק לעשרה זוכים מאושרים מנוי צפיה לערוץ התוכן המסונן TOV, הכולל מגוון רחב של סרטים וסדרות מסוננים. לאחרונה צוות TOV עמל גם על הפקת תוכן מקורי מותאם לציבור הדתי, בין היתר: תוכנית הדגל של הערוץ 'אנדרדוס מחפשים את הדבר ה-TOV הבא' אשר במסגרתה יצאו החבורה הקומית למסע חיפוש הקומיקאי הדתי הבא של ישראל.

"חשוב לזכור", אומר משה איילון, מנהל מועדון 'שווה', שמועדון שווה הוא הרבה יותר ממועדון שמעניק הגרלות על מוצרים שווים. 'שווה' הוא גוף צרכנות חזק שנועד לאגד את הציבור הדתי וליצור כוח מיקוח מול הגופים הגדולים במשק במטרה להוזיל עלויות במגוון שירותים ומוצרים. דרך 'שווה' הציבור הדתי יהנה מהעסקאות הטובות ביותר ויקבל גם גישה לתכני פרימיום איכותיים כמו הרצאות זום מגוונות ועוד הפתעות שכל צרכן ישמח לקבל. ההצטרפות למועדון היא ללא עלות, כמובן".

עדיין לא הצטרפתם להגרלה של 'שווה'? הצטרפו עכשיו בלחיצה כאן>>