רבבות מטיילים בחול המועד פסח בגוש עציון חזקי ברוך

רבבות תיירים הגיעו בחול המועד לאתרי התיירות בגוש עציון ונהנו ממגוון רחב של אטרקציות והפעלות לכל המשפחה.

אתרי התיירות בשיתוף עמותת תיירות גוש עציון נערכו מבעוד מועד למבקרים הרבים והתאימו את עצמם עם פעילויות והפעלות מיוחדות.

במועצת גוש עציון ובעמותת התיירות של גוש עציון מצפים לעוד מבקרים רבים במהלכו של חול המועד שהשנה מתפרס על שבוע שלם, בפסטיבל סיפורי יער ביער תקוע, בגן לאומי הרודיון עם אמני רחוב, שחקנים ונגנים, מסלולי אופנים חדשים, טיול טרקטורונים או ג’יפים בין הנופים המשגעים, לגלוש באומגה הכי ארוכה בארץ בחוות ארץ האיילים, לבקר ביקבים המקומיים, ללמוד ולהתנסות בשילוב של הלכה וטכנולוגיה במכון צומת ועוד.

ראש המועצה האזורית גוש עציון, שלמה נאמן בירך ואמר: "התיירות בגוש עציון משגשגת ופורחת, אנו שמחים מאוד שעם ישראל בחר שוב להצביע ברגלים ובא אל מגוון אתרי הטיולים, ההיסטוריה והפנאי שיש לנו כאן להציע בגוש עציון, בירת התיירות של יהודה ושומרון. לאחר שנה מאתגרת עם משבר הקורונה, זהו חיזוק מורלי וכלכלי עצום לתושבים ולעסקים בגוש בפרט ולהתיישבות ביו"ש בכלל. אנו מקווים לארח כאן עוד רבבות מטיילים ולראות גם את אלפי המטיילים שפקדו את אתרי המורשת של הגוש בתקופה האחרונה חוזרים ונהנים גם בפעם הבאה. חג שמח לכל בית ישראל".

מנכ"ל התיירות בגוש עציון משה ברוס הוסיף, "חג הפסח זו הזדמנות נהדרת לצאת ולטייל בגוש עציון ולהנות משילוב מרהיב של אתרי תיירות, מגוון אירועים, מעיינות טבע ועוד. בלי פקקים בלי בעיות חניה, הכלך במרחק נגיעה! אני מזמין אתכם לנצל את החופש לאחר שנה לא פשוטה בעקבות משבר הקורונה ולבוא לגוש עציון עם כל המשפחה! מגלים ארץ חדשה בגוש עציון".

צילום: חזקי ברוך
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו