גלית דיסטל אטבריאן
גלית דיסטל אטבריאן צילום: פלאש 90

הפובליציסטית, הסופרת וחברת הכנסת לעתיד גלית דיסטל-אטבריאן, שזוהתה בעבר עם תומכי השמאל האידאולוגי, כתבה אתמול (ב') בפוסט בחשבון הפייסבוק שלה כי תצא להפגין עבור ראש הממשלה בנימין נתניהו והיא קוראת לתומכיו להצטרף אליה.

בשיחה עם אראל סג"ל ורועי עידן ב־103fm הסבירה דיסטל-אטבריאן, מקום 10 ברשימת הליכוד, מה עומד מאחורי ההחלטה לארגן את ההפגנה: "אני רואה מה קורה בשיח ובתקשורת מאז הבחירות, ואני מרגישה שיש קול נעלם שבא לומר תודה. זה הקול של כולנו. כל מי שישב עם משפחתו בליל הסדר צריך לומר תודה, זה הישג של נתניהו בטאבו. זה קול הכרחי ומאחד. צריך להניח את הפוליטיקה בצד ופשוט לקום ולומר לראש הממשלה הזה תודה".

בהמשך הגיבה לאמירה שלפיה ציבור מצביעי הליכוד הוא פסיבי, דבר שבא לידי ביטוי גם בשיעורי ההצבעה וגם באי נכונותו לצאת לרחובות להפגין. לדבריה: "מה שקרה אחרי הבחירות זה סוג של טלטלה. אנשים חשבו 'ביבי הקוסם תמיד מסתדר, הוא לא צריך אותי', הייתה מין תחושת שאננות. אני רואה את הדחיפות, הכעס והזעם שהוציאו את השמאל לרחובות במשך השנה החולפת. הציבור הימני, המזרחי, המסורתי, הפריפריאלי איכשהו בטוח שעולם כמנהגו ינהג".

עם זאת, לגבי המטרה העומדת לנגד עיניה אמרה כי "החזון שלי הוא להעלות את הציבור הזה שוב לתודעה, שיבוא ויגיד 'הנני כאן, אני לא אזוז לשום מקום. אני מבין שאתם לא אוהבים את הבחירה שלי, תתמודדו איתה. אני חלק מהמשחק'".

לסיום עדכנה דיסטל אטבריאן בהכנותיה לקראת ההפגנה וקראה לתומכים להגיע בהמוניהם: "אנחנו כובשים את בלפור מחדש. היום נפתחו גיוס המונים ואירוע במדיה החברתית. אני לא אתאכזב מהנוכחות - אני בולדוזר, אני טובה בדברים האלה, אני יודעת לגייס אנשים. אני יודעת שלאנשים כן אכפת ואנשים אוהבים את נתניהו".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו