מאי גולן
מאי גולן צילום: חזקי ברוך

ח"כ מאי גולן (ליכוד) תקפה הערב (שלישי) את החלטת "הוועדה המייעצת" לאפשר למסתנן מאריתריאה "איחוד משפחות עם בני משפחתו שהגיעו מאתיופיה.

"עוד תקדים מסוכן בהיעדר אכיפה של מדיניות הגירה מוסדרת וקבועה. רק לאחרונה החליטה 'הועדה המייעצת לענייני פליטים' על איחוד משפחות למסתנן מאריתריאה - עם אשתו וארבעת ילדיו שהגיעו מאתיופיה לישראל כתוצאה מכך", ציינה גולן בפוסט שפרסמה.

"אתם מבינים מה הולך פה?! בחסות החוק ושופטי בג״צ, נותנים כרטיס כניסה חופשי ועוד למסתננים צעירים יחסית בעלי 4-5 ילדים ויותר. ממש גן עדן כלכלי להגירה בלתי חוקית מהעולם", הוסיפה גולן.

"אני אפילו לא רוצה לחשוב מה יקרה אם תקום כאן ממשלת שמאל עם מיכאלי והורוביץ", ציינה. "בעיניהם אגב זה בכלל לא משנה אם אתה יהודי או מסתנן בלתי חוקי, העיקר לשנות את הרוב הדמוגרפי במדינת ישראל".

לדבריה, "אם איחוד המשפחות יהפוך מתקדים לנוהל שגרתי, אנחנו נמצא את עצמנו תוך פחות מעשור עם מאות אלפי מסתננים מרחבי העולם ובני משפחותיהם כאן בארץ ישראל; המקלט של העם היהודי.
אותם גורמי שמאל כנראה שכחו שאמנת הפליטים אליה מחויבת ישראל - משמעותה הצלת חיים, לא מסלול הגירה פשוט, קל ונוח ובעיקר מאוד מאוד משתלם".

"אני עוד מאמינה שתקום כאן בע"ה ממשלת ימין אמיתית ויציבה ויחד, אחרי כל כך הרבה שנות תסכול וסכנה לעם ישראל ולעתידו, נפעל באחדות מלאה - לקביעת מדיניות הגירה מתוקנת. אין דבר שנחוץ כיום לישראל יותר מכך", חתמה גולן.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו