מחר: הגרלת 'שווה' על שתי חופשות זוגיות במלון. כבר הצטרפתם?

שתי חופשות לשני לילות יוגרלו מחר ב'שווה' – מועדון הצרכנים החדש מבית ערוץ 7. וגם: הגרלה על יום צילומים מפנק לכל המשפחה בשווי 1200 ש"ח

ערוץ 7 , י"ח בניסן תשפ"א

מחר: הגרלת 'שווה' על שתי חופשות זוגיות במלון. כבר הצטרפתם?-ערוץ 7
חופשה במלון
יוניק

"בחג הזה גולשי ערוץ 7 נכנסים לתקופת התחדשות עם כניסתו של מועדון 'שווה' לשוק", אומר משה איילון, מנהל מועדון 'שווה'.

"במסגרת ההגרלה הגדולה של המועדון שלנו - אנחנו מגרילים בכל יום פרס שווה אחר או שניים. בימים האחרונים הגרלנו לבינתיים שובר לשיט לכל המשפחה ועוד פרסים שווים.

מחר, תערך הגרלה נוספת בסדרה. הפעם: על חופשה מפנקת בבית המלון היוקרתי ניר עציון למשך שתי לילות לשני זוכים".

מלון ניר עציון שוכן על הכרמל בגובה 234 מ' מעל פני הים, בתוך פנינת טבע ייחודית, מעל כפר האומנים עין הוד, ובסמוך לשמורת טבע פסטורלית. המלון שייך למושב השיתופי הדתי ניר עציון. מייסדי הישוב זיהו כבר בשנת 1950 את איכויות הנופש של המיקום המושלם, והקימו במקום בית מרגוע עם כל היתרונות של אירוח בקיבוצים.

עם השנים הפך בית המרגוע לבית הבראה, מאוחר יותר לבית הארחה וכיום הוא מתחם מלונאי מתקדם, המציע נופש ואירועים לקהל הפרטי והעסקי באווירה פסטורלית ייחודית. מהמיקום הייחודי מול הים הכחול ועל הכרמל הירוק כל השנה, נכנסים מראות ייחודיים לכל חלון, וצובעים את החופשה שלכם בתפאורה טבעית קסומה.

כמיטב המסורת של אירוח בקיבוצים אורחי המלון נהנים מכל העולמות: מחדרים מפנקים ומזמינים, משלל פעילויות ומוקדי עניין ומארוחות גורמה מול הנוף. ובמרחק הליכה, או דקות נסיעה ספורות, ממרחבים ירוקים עם מגוון מסלולי הליכה, מהחופים מהיפים בארץ ומשפע של אתרי פנאי, בילוי ונופש.

בנוסף להגרלה על חופשה זוגית בבית מלון, יוגרל מחר פרס מעניין: יום צילומים לכל המשפחה בשווי 1,200 שח, בסטודיו 472 - סטודיו ענק ומקורה לצילום, הממוקם בלב חוות סוסים. מתאים לכל סוגי הצילומים, הפקות וסדנאות.

"כל מי שמצטרף להגרלה יכול להגדיל את הסיכויים לזכות על ידי שיתוף ההגרלה למשפחה ולחברים", מספר איילון. "למעשה, כל משתתף מקבל קישור ייעודי לשיתוף. מי שנכנס להגרלה דרך הקישור הזה - מזכה את משתף הקישור בכניסה נוספת להגרלה. כך נכנסים שוב ושוב להגרלה".

להצטרפות להגרלה של מועדון 'שווה' לחצו כאן>>