המופע של אמיר מויאל
המופע של אמיר מויאלצילום: TOV

מסתבר שבעוד שמאות אלפי בתי אב יוצאים לטייל בחול המועד פסח, יש מי שדווקא מעוניין להישאר בבית. מזג האוויר ההפכפך לא ממש מאפשר טיולים איכותיים, וגם הפקקים האינסופיים גורמים לרבים לוותר על התענוג, ומסתבר שיש אלטרנטיבות בילוי טובות גם בלי לנסוע למרחקים.

"ערוץ TOV הוא למעשה זירת תרבות חדשה שעושה מהפכה בכל תכני הצריכה שלנו", מספר גידי אברהם, מנכ"ל הערוץ. "יש כאן בשורה למי שרוצה לצרוך תרבות ולא מוותר על הערכים שלו. לראשונה, יצרנו פלטפורמה של תכנים איכותיים ונקיים - לצפייה בלי לחשוש לתכנים פוגעניים או בעייתיים".

בחודש האחרון, ביצעה TOV התרחבות לתחומי תרבות נוספים. לפלטפורמה החדשנית נכנסו גם מופעי תרבות בשידור חי, חוגים לילדים, תוכניות מקור, תוכניות אירוח, הדרכות, קורסים, ועוד. וזה כמובן בנוסף לספריית הסדרות והסרטים הנקיים הגדולה בעולם.

"הצלחנו ליצור כאן מוצר מאוד איכותי, זמין ונקי. ומדהים לראות איך הציבור הדתי מבין את זה, ומצטרף בהמוניו", מספר גידי. "רק הערב, למשל, הולך להתקיים מופע סטנדאפ עם אמיר מויאל המוכשר, שאנשים משלמים כדי להיכנס למופע הזה, אבל מנויי TOV מקבלים את האפשרות לצפות בו בחינם, במסגרת המנוי".

במסגרת חול המועד פסח, יצאו ב-TOV במבצע היכרות אטרקטיבי. מנוי לחודש הראשון ב-29 ש"ח בלבד (במקום 49), ללא תקופת התחייבות. למעבר לאתר TOV לחצו כאן.