החתונה של דניאלה וירון
החתונה של דניאלה וירון צילום: באדיבות המצלם

בשנים האחרונות, רווקות ורווקים רבים עוברים תהליך אימון אישי המוביל אותם להשגת תוצאות בשלל תחומי החיים.

אימון מזוגיות לחתונה הפך לאבן דרך המובילה זוגות לא מעטים אל החופה. פרויקט 252 המאגד בתוכו עשרות שיעורים מרתקים מטובי המאמנים והמאמנות יארח השבוע בשידור חי זוג עם סיפור היכרות מרתק העובר דרך עולם האימון האישי:

"הייתי אחרי שלוש הצעות נישואין כושלות", מספרת דניאלה לוי (32), מורה לח"מ ואסטרטגיות למידה שתעביר הערב את ההרצאה עם ירון (41), בן זוגה, חשמלאי מוסמך ואיש תחזוקה בעיריית ראשון לציון.

"אחרי אימון-ליווי לזוגיות של שנה וחצי עם שירלי והל פגשתי את ירון שהתאלמן לפני כמעט שנתיים בעקבות המחלה שהייתה לאשתו המנוחה".

מה לדעתכם הבעיה המרכזית בעולם הרווקות?

"אנחנו דור עם המון שפע וידע ומרוב אפשרויות וחשיפה לטלוויזיה, דעות של הסביבה וסתם רצון למרוד, איבדנו את היכולת להיות קשובים לדופק הפנימי ולמהות של הנשמה שלנו. הלחץ הסביבתי לצד הרצון הכנה והפשוט להתחתן הובילו את למעשה לשלשת הצעות נישואין כושלות כשלמעשה שכחתי את עצמי בדרך".

מה הבנת?

"חיפשתי אש ואקשן בזמן ששכחתי לאהוב את עצמי באמת וההשלכות היו מערכות יחסים שבחלקן הייתה אלימות מילולית. הגעתי לאימון אצל שירלי והל אחרי שחשבתי שאין לי תקווה כבר ושאני מקרה אבוד. עשינו יחד אימון לזוגיות של שלושה חודשים ואז התחלתי לצאת לדייטים. הרגשתי שאני מתחילה מאפס וכל הזמן הייתי צמודה אליה ונעזרתי בה כי זו דרך מתעתעת, מתישה, מבלבלת הרבה תקרות זכוכית אני וירון שברנו אחד לשני".

במה למשל?

"ירון בכלל לא רצה לצאת עם אקדמאיות ואני לא חשבתי שאתחתן עם אדם פשוט שכמותו", צוחקת דניאלה. "אבל בפועל, עם כל העומק, הצחוק, הנתינה וההכלה ההדדיים, זה מאוד השלים. לצד העבודה הזוגית והתפילה האינסופיים, כמובן".

הערב, ב-20:20 תתארח דניאלה עם בן זוגה ירון בפרויקט 252.

עדין לא בפרויקט? הצטרפו עכשיו בלחיצה כאן >>

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו