"ראש דיו" מספקים דיו וטונרים איכותיים לכל סוגי המדפסות עד הבית והמשרד

כל מדפסת זקוקה לראש דיו איכותי על מנת לפעול בצורה טובה. "ראש דיו" מספקים ראשי דיו וטונרים לבית ולמשרד בהזמנה טלפונית, ומשלוח של עד 3 שעות למרבית האזורים בארץ.

תגיות: מדפסות
תוכן שיווקי , י"ח בניסן תשפ"א

"ראש דיו" מספקים דיו וטונרים איכותיים לכל סוגי המדפסות עד הבית והמשרד-ערוץ 7
ראש דיו
צילום: ללא

העבודה השוטפת של מדפסות היא חשובה מאוד לכל המשתמשים, שנמצאים מרביתם בשוק העסקי. ברוב המשרדים בארץ עובדים בנוסף למסמכים ממוחשבים גם עם מסמכים מודפסים שצריכים להיות מועברים ממקום למקום, ואף להיחתם על ידי גורמים מוסמכים בצורה רשמית. לכן, חשוב מאוד לדאוג לתקינות המדפסות ולתחזוקה השוטפת שלהם. מבין כל החלקים המרכיבים את המדפסת, אין כל ספק שהדיו הוא החשוב ביותר. הדיו הוא זה שמאפשר את ההדפסה, והוא צריך להיות מותאם למדפסת על מנת לייצר את האיכות הטובה ביותר. הזמנת דיו למדפסת צריכה להיעשות בצורה חכמה ועם התאמה מושלמת לסוג המדפסת שברשותכם.

ההתאמה המושלמת

אחד החלקים המשמעותיים ביותר זהו ראש הדיו. ראש דיו הוא למעשה מיכל (או מחסנית) שמיועד למדפסות הזרקת דיו, הנפוצות במשרדים ובבתים פרטיים רבים. הראשים יכולים להיות סטנדרטיים בצבע שחור, או צבעוניים ונפרדים בצבעים אדום כחול וצהוב, אשר יכולים כידוע לייצר את מגוון צבעי הקשת. כדי שהמדפסת תדפיס בצורה טובה, ללא מריחות או דהייה, היא זקוקה לראש דיו טוב ועמיד, המתאים לה באופן ספציפי. לדוגמה, כאשר רוצים לקנות דיו למדפסת HP יש למצוא את הדיו המתאים, וכן את ראש הדיו המתאים והאיכותי ביותר, אשר יצליח למקסם את פעולת המדפסת בצורה אופטימלית.

הזמנה מהירה ויעילה

מדפסות כיום מהוות את עמוד התווך של הרבה מאוד עסקים, קטנים וגדולים כאחד, ולכן, כל מקום חייב להתייעל ולעבוד בצורה מסודרת כדי לקבל את הציוד המתאים ביותר למדפסת שלו במהרה. אתר ראש דיו הוא אתר ייעודי המספק דיו למדפסת לעסקים ולאנשים פרטיים בהתראה קצרה, ויכול לפתור את נושא אי שמישות המדפסות בצורה יעילה מאוד. באתר ראש דיו תוכלו לקבל מידע מקיף על המוצרים השונים, לקבל ייעוץ וכמובן להזמין ראשי דיו דרך הטלפון בתהליך קצר ויעיל. האתר מהווה את הפלטפורמה המושלמת עבור כל בעל/ת מדפסת בישראל, אשר יכול להתרשם מהמוצרים, להבין מה מתאים לו, ולהזמין את המוצרים בשיחת טלפון קצרה עם איש מקצוע.

מגוון רחב של מוצרים

ראש דיו מספקים בעיקר דיו למדפסת וניתן למצוא מגוון רחב של מוצרי דיו למדפסת HP וזה כולל דיו למדפסת HP 652, דיו למדפסת HP 903 הפופולארית ועוד. באתר ראש דיו תוכלו למצוא גם דיו למדפסת קנון וגם דיו למדפסת ברדר כאשר מדובר בכמה מהמותגים המובילים כיום בעולם המדפסות. ראש דיו יודעים לתת את הערך המוסף לעסקים, עם משלוחים מהירים של עד 3 שעות לרוב האזורים בארץ. המשלוחים הם בחינם, הם יעילים מאוד, והם מסייעים לעסקים גדולים ולעצמאים רבים להמשיך בעבודתם השוטפת בכל עת. באתר ראש דיו תמצאו מגוון רחב של מוצרים, ובעיקר שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר.

מוקד הזמנות ושירות לקוחות זמין

מוקד ההזמנות ושירות הלקוחות של ראש דיו זמינים לאורך כל יום העבודה, ובאתר מציעים איכות גבוהה של מוצרים, ידע וניסיון של 16 שנים בתחום ואחריות של שנתיים על כל מוצרי החברה. בראש דיו מבינים את הצורך שבשירות מהיר ויעיל למדפסות ויכולים לתת מענה לעסקים או אנשים פרטיים שנמצאים במקומות שונים בארץ. היכולת להגיע לכל לקוח במהרה ולספק לו מענה תחת לחץ, ובצורה איכותית, הוא משהו שנוגע למרבית המשרדים העובדים מצפון ועד דרום. האתר נוח לשימוש, עם מידע על כל המוצרים, כולל צ'אט עם נציג ומפנה בצורה ישירה ונוחה לאיש המקצוע ממנו אפשר לקבל ייעוץ ולהזמין את המוצרים.

להזמנת ראש דיו וטונרים למדפסת שלכם במחירים משתלמים חייגו 1700-50-70-55 או כנסו לאתר https://www.rosh-dyo.co.il/ .

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il