נחנך מסלול הטיולים החדש בבנימין

מאות מטיילים חנכו את מסלול הטיולים החדש שהוסדר ונפרץ לזכרה של משפחת עטר שנהרגה בתאונת דרכים בכביש 90 בדרכה לטיול משפחתי.

יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , י"ט בניסן תשפ"א

נחנך מסלול הטיולים החדש בבנימין -ערוץ 7
חונכים את מסלול הטיולים החדש בבנימין
צילום: דוברות גרעין נווה בניה

מאות מטיילים חנכו אתמול (רביעי) מסלול טיולים חדש בבנימין המחבר בין היישובי כוכב יעקב ופסגות. המסלול נחנך לזכרם של שמונת משפחת עטר ז"ל מפסגות.

בסוף הצעידה הראשונה על המסלול החדש התקיימה עצרת בהשתתפות הרב דב ליאור, דניאלה וייס ועוד.

מיכל וולדיגר ממפלגת 'הציונות הדתית' שיגרה דברי ברכה למטיילים הרבים ולחברי גרעין נווה בנייה שיזמו וארגנו את העצרת בשיתוף תנועת 'נחלה'.

הפרויקט מוקדש לזכרם של יריב ושושי עטר וששת ילדיהם ז״ל שנהרגו בתאונת דרכים בכביש 90 בדרכם לטיול משפחתי באוקטובר 2018. לשביל חשיבות אסטרטגית רבה ליצירת רצף תודעתי ונוכחות יהודית באזור.

הרב דב ליאור אמר בעצרת: "יגיע היום וכל אזרחי ישראל יכירו תודה לנוער ולמשפחות הנפלאים הפורצים את הגדרות ומקימים נקודות ישוב חדשות".

דניאלה וייס הוסיפה: "הגיע הזמן לתעוזה - לצאת מהגדרות של 'תחום המושב' למבצע מכפיל של התתישבות ולהרחיב את האחיזה ברחבי יהודה ושומרון".

מגרעין נווה בניה נמסר: "אנו רואים חשיבות רבה בשמירה על הנוכחות היהודית במרחבים ובשמירה על אדמות ארצנו. שמחים שזכינו להיות השליחים ליזום את חנוכת השביל בין כוכב יעקב לפסגות".